Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man City" gretose - netektis: dėl traumos apie mėnesį nežais J. Hartas ir R. Sterlingas


Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (20)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
tas pats
0 0 03-22 11:28
jei ir turejo city sansa pries psg tai po harto ir sterlingo traumu tikrai jo nebeturi..paziurekit kokius zaidejus turi psg-t.silva,d.luiz,l.moura,a.di maria,m.verratti,t.motta,j.pastore,e.cavani,z.ibrahimovic..jie tikrai iveiks man city..nu o po to kris nuo barcos,bayern ar realo..
City:
3 1 03-21 21:44
Ate, ate CL
as
1 2 03-21 21:40
alminio:
speju dauguma plastikiiu City fanu nuo kitu metu sirgs uz Leicester :D
dipsis ištikimas lik su shity
alminio
4 8 03-21 20:48
speju dauguma plastikiiu City fanu nuo kitu metu sirgs uz Leicester
dzo
0 6 03-21 20:45
Dipsis rase kad is komentaru dingsta iki balandzio 20. tai ka tu cia veiki kovo 21 d ?
L3
2 4 03-21 20:41
MU kad pasipūtė prieš tragišką City iškovojo lucky pergalę ir jau karaliai gi
?
2 0 03-21 19:21
w/:
Tiesiog nuostabus sezonas! šiemet piniginiai projektai merdi, chelsea dugne voliojasi, man city panašu gali kitamet ir be CL būt, bet man asmeniškai tik smagiau nuo to.
Dugne? Tu tuom tikras? Ar nežinai žodžio dugne reikšmės?
w/
5 2 03-21 18:27
Tiesiog nuostabus sezonas! šiemet piniginiai projektai merdi, chelsea dugne voliojasi, man city panašu gali kitamet ir be CL būt, bet man asmeniškai tik smagiau nuo to.

Jo
0 15 03-21 17:45
Mangala world top 3. Ar negeda tau?
DTS
0 20 03-21 17:20
Dipsiukas_The_Hart_of_the_City:
Šiuolaikiniai treneriai yra per daug priklausomi vien tik nuo gerų žaidėjų. Geras treneris tas, kuris gali turimą dar patobulinti, jeigu jis turi potencialo ir room patobulėjimui. Čia labai paprasta tiesiog visus išmesti ir pasiimti kitus, ką toks Mourinho tik ir temoka. Mangala, Otamendi, Sterlingas, Bony, Delphas, Nasri, KDB juos visus gali dar patobulinti. Ypač Mangalą, Otamendį ir RS7. Otamendis iš geriausio La Ligos gynėjo per kelis mėnesius negalėjo tapti flopu. Mangalos fizinės savybės jam leidžia tapti top 3 gynėju pasaulyje, jį reikia mokinti žaidimo skaitymo ir būti labiau inteligent. Iš Sterlingo Pelegrinis nori padaryti Nasri kopiją, kur tik trina kamuolį. Jam garantuoju neleidžia 1on1 žaist, o sako trink prie boxo ir lauk atsidengimo kažkieno, kad pasą ikišti. Tą patį Nasrį gali work ethic išmokyti ir bus tobulas CM (jis ten gali žaisti). Toure su Silva sakė, kad jis techniškiausias City žaidėjas, pasus kokius dalina. Aš tikiuosi, kad Pepas sugebės patobulinti turimus žaidėjus, įžvelgti jų potencialą dar neatskleistą, kurio pas daugumą yra. Kaip BObis Mancinis Kompany su Tankoure užaugino iki tokių superstarų, taip tikiuosi ir PEpas sugebės pakelti žaidėjus turimus į naują lygį ir pastiprins tik būtiniausias grandis. Pelegrinis buvo Nasrį su Džeko prikėlęs į gyvenimą, bet taktiškai jis clueless yra. O dėl traumų, tai jūs iš Barcos Messį, Neymarą, Suarezą, Iniestą, Busketsą, Pikė išimkit ir pažėkim kaip jiem seksis. Kompany, Harta, Kdb, Silva su trauma žaidžia, Nasri nėra ir lemia susilpnėjimą. Ir su jais nebuvo idealu, bet nebūtų taip tragiškai kaip dabar.
Sakei iki 30d. nekomentuosi.. Tai ka tu cia veiki?
Ynwa
4 8 03-21 16:24
Mu fanai kokie atsigave . Tuoj gausit pora ir krumuose vel slepsites
2 6 03-21 15:36
kaip tik geriau kad city nezais cl. kitai metais laimes pl o dar kitais cl
PL
0 12 03-21 15:25
o Pepai, Pepai, kas cia taves laukia....
Opa!
2 3 03-21 15:16
O tai tau, super duper puolejas $terlinga$ iskrito, viskas, va dabar tai tikrai nepaims top 4 zydrasis skuduras, o ir PSG bus lengviau ta zydraji skudura iveikti. Nuo to tik geriau visiems.
Baudėjas
5 10 03-21 15:09
ČL nieko nekeistų, kad ir visa $hitty komanda pilnai loštų, bet jau malkinėj tai bus žiauru, jeigu iškris iš top4 Visiškai sugriuvę kol kas atrodo. Taip pat Zabaleta patvirtino purvasklaidoj, kad žaidėjus slegia spaudimas, nes beveik niekas be Aguero, D. Silvos ir galbūt K. De Bruyne nėra tikri ar nebus išpisti per bortą per vasaros perėjimų langą Šiaip $hitty nesimato poreikio viską masiškai keisti kaip Ru$ki impotentams, kurių laukia didysis vasaros išpardavimas ir antra lentelės pusė kitame sezone, bet ką daryt su tokiais kaip amžinai negyvas Kompany ar didžiausia šio sezono transferų nesėkmė $terlingas? Guardiolai bus apie ką pagalvoti, kad ir žaidžiant EL
12