• Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

"Man City" įveikė "Everton" ir susilygino taškais su "Liverpool"

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 27-ojo turo rungtynės.

Liverpulio "Everton" namuose priėmė dėl titulo kovą kitai Liverpulio komandai metančią "Manchester City" ekipą. "Miestiečiai" rezultatu 2:0 palaužė šeimininkus ir bent laikinam pavijo "Liverpool".

"Man City" abu savo įvarčius įmušė pirmojo ir antrojo kėlinio pabaigose. Prieš pat pertrauką svečius į priekį išvedė Aymericas Laporte, o galutinį tašką 98-ąją minutę padėjo Gabrielis Jesusas.

Pepo Guardiolos auklėtiniai po pergalės turi 62 taškus. "Liverpool" turi identišką taškų kraitį, tačiau situacijos šeimininkai yra jie patys – jų dar tik laukia kito turo rungtynės.

"Man City" ekipos sekmadienį lauks dar vienas svarbus mūšis – jie namuose priims Londono "Chelsea" futbolininkus.

"Everton" komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės ir bent iki savaitgalio lieka devintoje pozicijoje.

"Everton" 0 - 2 "Man City"
45+2' [0 - 1] A. Laporte
90+8' [0 - 2] G. Jesus

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (11)

0 6 02-07 08:44
Mindaugas Mindaugas1:
Manchester City ikurtas 18 80.metais pergaliu europoje nemate nei Napoleonas nei Hitleris nei Cercilis tuo labiau ir po to.ir iki siol., taip vienas is nesekmingiausias klubas Anglijoje , Vaidosiau ka gali i tai atsakyt
visu pirma napaleonas jau buvo mires ir neturejo realios galimybes stebeti man city net ikurimo metu. pasitikrink faktus pries rasydamas snargliau
0 6 02-07 08:07
Kas tas Vaidosius kas tas Manchester city , durnelio kledesiai , nesvarbu kada Liverpulis gryz i pergaliu kelia , vaidosiau kiek kartu machester city yra pasiekes nors pusfinaly cempionu lygos , kiek kartu jie laimejo.premier lyga , ir kiek.Liverpool.Niekam cia neidomu cia tavo kliedesiai kada nors po 50 metu jei iseisit i cempionu nors lygos pusfinaly galesi parasyt ka nors bet manau seniai is durnumo.busi uzsilenkes
tai kad city buvo pusfinali seniuk pirmiausiai pries rasydamas zinias pasitikrink nes atrodai kaip klauns
10 16 02-07 01:00
11 15 02-07 00:52