"Man City" namuose surengė įvarčių šou, "Tottenham" ir "Liverpool" turėjo sunkumų išvykoje

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare buvo sužaistos dar septynerios 9-ojo turo rungtynės.

Triuškinančia pergale savo žiūrovų akivaizdoje džiaugėsi "Manchester City" ekipa. Anglijos čempionai rezultatu 5:0 iš savo kelio patraukė "Burnley".

Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Sergio Aguero, Bernardo Silva, Fernandinho, Riyadas Mahrezas ir Leroy'us Sane.

"Man City" bent laikinam tapo vienvaldžiu lygos lyderiu. Už jų nugaros esanti Londono "Chelsea" ekipa atsilieka dviem taškais.

Itin sunkią pergalę išvykoje pasiekė Londono "Tottenham". Maucio Pochettino auklėtiniai 1:0 palaužė "West Ham" ir pagal taškus pavijo "Chelsea". Pergalę nulėmė 44-ąją minutę tikslus Eriko Lamelos smūgis.

Į pergalių kelią po nesėkmingų keturių rungtynių iš eilės grįžo "Watford". "Širšės", puikiai pradėjusios sezoną, išvykoje rezultatu 2:0 įveikė "Wolves".

Pirmąją pergalę šiame sezone pasiekė "Cardiff", po rezultatyvios kovos palaužęs "Fulham". Dar kitoje dvikovoje tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Brighton", o "Southampton" ir "Bournemouth" isšsikyrė taikiai.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Liverpool" po gana atkaklios kovos palaužė "Huddersfield". Pergalingą įvartį "raudonųjų" gretose, kurie kartu su "Man City" dalinasi lyderio pozicijomis, įmušė Mohamedas Salah.

"Man City" 5 - 0 "Burnley"
17' [1 - 0] S. Aguero
54' [2 - 0] B. Silva
56' [3 - 0] Fernandinho
83' [4 - 0] R. Mahrez
90' [5 - 0] L. Sane

"West Ham" 0 - 1 "Tottenham"
44' [0 - 1] E. Lamela

"Newcastle" 0 - 1 "Brighton"
29' [0 - 1] B. Kayal

"Wolves" 0 - 2 "Watford"
20' [0 - 1] E. Capoue
21' [0 - 2] R. Pereyra

"Bournemouth" 0 - 0 "Southampton"

"Cardiff" 4 - 2 "Fulham"
11' [0 - 1] A. Schurrle
15' [1 - 1] J. Murphy
20' [2 - 1] B. Reid
34' [2 - 2] R. Sessegnon
65' [3 - 2] C. Paterson
88' [4 - 2] K. Harris

"Huddersfield" 0 - 1 "Liverpool"
24' [0 - 1] M. Salah