Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man City" nusitaikė į L. Bailey


Futbolo naujienų portalą Goal.com pasiekė informacija, kad "Manchester City" rengia pasiūlymą už Leoną Bailey.

Anglijos čempionai savo sudėtį nori sustiprinti saugu bei krašto puolėju, o Leverkuzeno "Bayer" talentas patenka į pastarąją kategoriją.

Jau beveik aišku, jog pirmuoju "miestiečių" naujoku dar šį mėnesį taps "Napoli" atstovas Jorginho, tačiau situacija puolėjų rinkoje yra sudėtingesnė - būtent dėl to žvalgomasi į Bailey.

Pagrindinis "Man City" taikinys yra "Paris Saint-Germain" praėjusią vasarą papildęs Kylianas Mbappe, kuris gali palikti klubą, jei šis sulauktų sankcijų dėl finansinės drausmės taisyklių pažeidimų. Vis dėlto, toks scenarijus išlieka sunkiai tikėtinas.

20-metis "Bayer" narys yra pirmasis "Premier" lygos grandų sąraše po Mbappe. Jį "City" stebi dar nuo žiemos.

Šansus prisivilioti Bailey padidina tai, kad jis palaiko puikius santykius su taip pat Jamaikoje gimusiu Raheemu Sterlingu, kuris galėtų jam padėti adaptuotis Anglijoje.

Kita vertus, "miestiečių" atstovai jokių oficialių derybų kol kas dar nepradėjo, tad į kovą dėl Bailey dar gali įsijungti kitos komandos. Juo žiemą domėjosi Londono "Arsenal".

Šį sezoną Bailey visuose turnyruose sužaidė 32 susitikimus, per kuriuos įmušė 12 įvarčių bei atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (2)

3 7 05-03 09:04
nafta:
zydrasis arabu skurlis ir vel eiliniai transferiu langai po 500 limu i langa padeda, kaip kraupus rezultas taip kraupus ir bera :D ;D
nuo kada laimet PL be didesnes konkurencijos yra "kraupus rezultatas"?