Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man City" pradėjo derybas dėl A. Sanchezo įsigijimo


"Manchester City" pagaliau pradėjo derybas su Londono "Arsenal" dėl galimos Alexio Sanchezo išpirkos, atskleidžia portalo Goal.com šaltiniai.

Iki šiol "kanonieriai" parduoti savo žvaigždę atsisakė, tačiau iki jo sutarties pabaigos likus tik vieneriems metams situacija dabar gali pasikeisti.

Tiek klubo valdyba, tiek treneris Arsene'as Wengeras veikiau pasiliktų čilietį komandoje dar vienam sezonui ir rizikuotų kitą vasarą jį paleisti už dyką. Visgi, pastarosiomis dienomis atsirado "Arsenal" labiau priimtinų variantų.

Į Sanchezo sandorį gali būti įtrauktas "miestiečių" krašto puolėjas Raheemas Sterlingas - apsvarstyti tokį variantą primigtynai reikalavo patys "kanonieriai".

Tuo tarpu Goal.com šaltinių duomenimis, "Man City" neprieštarautų atiduoti ir atraminį saugą Fabianą Delphą, kurio ateitis vadovaujant Pepui Guardiolai taip pat neaiški.

Anksčiau dar sklandė pranešimai, jog "Arsenal" Sanchezą norėtų pakeisti "miestiečių" snaiperiu Sergio Aguero, bet panašu, kad argentinietis į Šiaurės Londoną keltis nenori.

Laiko užbaigti dabartinėms kalboms lieka iki ketvirtadienio vidurnakčio. Kaip rašoma žiniasklaidoje, Sanchezas jau pasiekė susitarimą dėl savo kontrakto "City" gretose.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (8)

1 62 08-29 17:17
Iki rugsejo 1 nieko neliks arsenale tik Wengeras ir Jo paltas
Supporter
2 39 08-29 16:53
"Wouldn't surprise me if Arsenal football club was a social experiment to see how long someone can support a club without killing themselves"
MCsirgalius
3 19 08-29 17:07
Nu jeigu šitas dealas įvyks tai arsenalas išvis kažkokia komedija iš savęs daro, pirmas dalykas jie gaus tirkai prastesni žaidėja į ta pačia pozicija, kas jų bėdu tikrai neišgelbėtu ir dar truputėli pinigų tik nesuprantu, kur jie juos panaudot ruošiasi, nes kai ziurėjau arsenal fan tv supratau, kad jie turi daugiausiai neišleistu pinigų iš visų EPL klubu, ir dar gautu +20mln, kai langas užsidares, nu jo wengerai wengerai....
0 1 08-29 19:46
Toks jausmas, kad premier lygoje po sezono naujoku birza bus kaip Nba ir arsenalas nori auksto saukimo
Vaidoshius
6 5 08-29 19:17
Nu jeigu $hitty prasuktų dielą $terlingo tragiškas lavonas į Aliošą + pinigų suma, tai būtų absoliuti amžiaus vagystė Visai nesvarbu, kad Aliošai jau nemažai metų, jis 35 metų dar bus geresnis negu $terlingo maksimalus lavono potencialas. Bet žinant kaip kažkokiu nepaaiškinamu būdu Guardiola myli $terlingo malką, sunkiai galiu patikėti, kad išleis šitą negyvą lavoną ir Aliošą paims tik už pinigus. Bet niekada nesakyk niekada