• Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

"Man City" suduotas smūgis Niukasle, "Man Utd" išsigelbėjo mače su "Burnley"

Anglijos "Premier" lygoje antradienį buvo sužaistos šešerios 24-ojo turo rungtynės.

Tikra tragedija Niukasle ištiko "Manchester City" futbolininkus. Pirmos atakos metu pasižymėję "miestiečiai" antrajame kėlinyje sugriuvo ir patyrė itin skaudų pralaimėjimą prieš "Newcastle".

Rungtynės svečiams iš Mančesterio prasidėjo tiesiog nuostabiai – jau 24 sekundę Sergio Aguero išvedė "miestiečius" į priekį.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebekrito, tačiau "šarkos" nenuleido rankų. 66-ąją minutę Salomonas Rondonas išlygino rezultatą, o didžiulį smūgį 80-ąją minutę svečiams sudavė nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs ir į pergalę "Newcastle" atvedęs Mattas Ritchie.

Šis pralaimėjimas "Man City" ekipai gali brangiai kainuoti. "Liverpool" rytoj pergalės atveju gali atitrūkti iki 7 taškų. Savo ruožtu "šarkoms" tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Kitose rungtynėse pirmą kartą prie Ole Gunnaro Solskjaero pergalės nepasiekė "Manchester United" ekipa. Visgi charakterį parodę "raudonieji velniai" atsitiesė po dviejų praleistų įvarčių ir išplėšė lygiąsias.

Nuo pat pradžios rungtynės nesuklostė pagal Solskjaero planą, tačiau pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo praleista nė į vienus vartus.

51-ąją minutę "Burnley" galiausiai pasiekė savo pirmąjį įvartį, o 81-ąją minutę Chrisas Woodas smūgiu galva pranašumą padidino. Atrodė, kad šeimininkams jau nebebus jokių galimybių isšigelbėti, tačiau "Burnley" po rungtynių buvo priversti griebtis už galvos.

87-ąją minutę Paulis Pogba nuo 11 metrų žymos sušvelnino atsilikimą, o pridėto laiko antrąją minutę išlyginamąjį įvartį pasiekė Victoras Lindelofas.

"Man Utd" po pergalės lieka šeštoje vietoje. Londono "Arsenal", rezultatu 2:1 įveikęs "Cardiff", prieš "raudonuosius velnius" įgijo dviejų taškų pranašumą.

Likusios dvikovos baigėsi sensacinga Londono "Fulham" pergale, "West Ham" sutriuškinimu ir minimaliu "Huddersfield" pralaimėjimu "irisams".

"Newcastle" 2 - 1 "Man City"
1' [0 - 1] S. Aguero
66' [1 - 1] S. Rondon
80' [2 - 1] M. Ritchie (11 m. baudinys)

"Man Utd" 2 - 2 "Burnley"
51' [0 - 1] A. Barnes
81' [0 - 2] Ch. Wood
87' [1 - 2] P. Pogba (11 m. baudinys)
90+2' [2 - 2] V. Lindelof

"Arsenal" 2 - 1 "Cardiff"
66' [1 - 0] P. Aubameyang (11 m. baudinys)
83' [2 - 0] A. Lacazette
90+3' [2 - 1] N. Mendez-Laing

"Fulham" 4 - 2 "Brighton"
3' [0 - 1] G. Murray
17' [0 - 2] G. Murray
47' [1 - 2] C. Chambers
58' [2 - 2] A. Mitrovič
74' [3 - 2] A. Mitrovič
79' [4 - 2] L. Vietto

"Huddersfield" 0 - 1 "Everton"
3' [0 - 1] Richarlison
66' L. Digne ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Wolves" 3 - 0 "West Ham"
66' [1 - 0] R. Saiss
80' [2 - 0] R. Jimenez
86' [3 - 0] R. Jimenez

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (14)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

0 11 01-30 08:30
Nu Untd stebuklingai isigelbejo bet Ole padare klaidu daug, Herrera paliko ant suolo ir Martial, kazkaip Rasfordas nelabai norejo zaist vakar nebuvo noroiswis jam, nesugebedavo apibegt gyneju, Tai va ir rezultatas -2 taskai
Vaidoshius:
$hitty :D :D Šį sezoną nelemta jiems laimėti nors tu ką. Teisėjas nupyzdino švarų golą, Newcastle įmuša lempinį snarglį, o galiausiai labiausiai patyręs komandos žaidėjas Fernandinho tiesiog lygioj vietoj įsimuša sau įvartį :D Negana to, smūgiuotas pendelis pralenda Edersonui pro pažastį :D :D Benny Hill`o šou karočia. Komplikuojasi $hitty galimybės malkinėje, o tai Neverpoolis greitu metu iškrenta iš paskutinės taurės ir ramiai atostogų režime galės pasibaigti malkinę su normaliom fizinėm apkrovom žaidėjams, praktiškai net antras mačas su Bayernu bus tik formalumai, Bayernas grįžo į formą, šansai praeiti maksimaliai minimalūs. $hitty savo ruožtu daužys visuose keturiuose turnyruose ko pasekoje tikrai neturi galimybių laimėti visų likusių malkinės mačų. Nors teisėjai nemažai taškų nupyzdino, bet manau ir be jų sodinimo $hitty turėjo pasiimti malkinę, manau akivaizdu, kad Guardiola susiduria su motyvavimo problemomis. Jam meškos paslaugą padarė absoliutus malkinės sunaikinimas praėjusį sezoną, nes didžioji $hitty dalis yra vaikai ir jie jau ko gero pasijautė futbolo karaliais sunaikinę užkočiotų buivolų lygą. Kai sunaikinsi kokią Barcą ar Bayerną, tada galima kažką ir galvoti, o čia tik medkirčių lavonai :D Nes $hitty šį sezoną lošia tam pačiam rėme - sunaikina priešininkus per 15-20 minučių, bet po to sustoja lyg darbas būtų baigtas. Praeitas sezone jie taip nesutraiškydavo komandų, todėl ir nusiteikimas buvo rimtesnis. Dabar iškart po kokios 20-os minutės prasideda kažkoks atsipalaidavimas ko net Guardiolos vėjo malūnai prie užribio nepadeda užsukti :D Rimtesnėse rungtynėse su Neverpooliu nusiteikimas ir koncentracija buvo visą mačą, todėl natūralu, kad Neverpoolis buvo sudaužyti be didesnio pasipriešinimo, bet prieš malkinės lavonus (o tai yra praktiškai visa lyga :D ) $hitty šį sezoną sunku su motyvacija. Kaip minėta didžioji komandos dalis yra vaikai, todėl kaip ir būtų natūralu, kad jiems trūksta stabilumo. Bet... Barca yra pastaruosius 10 metų labiausiai dominuojantis pasaulio klubas, komandos branduoliui, kuris ir pradėjo šį dominavimą yra ~30-32 metus, reiškiasi jie pradėjo dominavimą būdami ~20-22 metus, yra serijiniai titulų laimėtojai bet JIE VIS DAR YRA ALKANI. Tai yra vadinama profesionalumu ko malkinės lavonyne absoliučiai nerasta (ne tik $hitty), todėl šitos samdinių lygos medkirčiai yra be jokio gailesčio dūchinami Europoje su savo multimilijardinėm išlaidom naujiems žaidėjams. Guardiolos laukia dar labai sunkus darbas iki man $hitty bus atsilikęs nuo top klubų (Bayern, Barca, Rubentuso lažybininkai) bent jau per dvigubai :D
Gal jau uzteks tu tavo kasdieniu AŠATOJIMU!!
11 11 01-30 07:37
Pats laikas pepui garbingai ataiatatydint ir keltis i kinija kur jo lygi atitinka