"Man City" suduotas smūgis Niukasle, "Man Utd" išsigelbėjo mače su "Burnley"

Anglijos "Premier" lygoje antradienį buvo sužaistos šešerios 24-ojo turo rungtynės.

Tikra tragedija Niukasle ištiko "Manchester City" futbolininkus. Pirmos atakos metu pasižymėję "miestiečiai" antrajame kėlinyje sugriuvo ir patyrė itin skaudų pralaimėjimą prieš "Newcastle".

Rungtynės svečiams iš Mančesterio prasidėjo tiesiog nuostabiai – jau 24 sekundę Sergio Aguero išvedė "miestiečius" į priekį.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebekrito, tačiau "šarkos" nenuleido rankų. 66-ąją minutę Salomonas Rondonas išlygino rezultatą, o didžiulį smūgį 80-ąją minutę svečiams sudavė nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs ir į pergalę "Newcastle" atvedęs Mattas Ritchie.

Šis pralaimėjimas "Man City" ekipai gali brangiai kainuoti. "Liverpool" rytoj pergalės atveju gali atitrūkti iki 7 taškų. Savo ruožtu "šarkoms" tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Kitose rungtynėse pirmą kartą prie Ole Gunnaro Solskjaero pergalės nepasiekė "Manchester United" ekipa. Visgi charakterį parodę "raudonieji velniai" atsitiesė po dviejų praleistų įvarčių ir išplėšė lygiąsias.

Nuo pat pradžios rungtynės nesuklostė pagal Solskjaero planą, tačiau pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo praleista nė į vienus vartus.

51-ąją minutę "Burnley" galiausiai pasiekė savo pirmąjį įvartį, o 81-ąją minutę Chrisas Woodas smūgiu galva pranašumą padidino. Atrodė, kad šeimininkams jau nebebus jokių galimybių isšigelbėti, tačiau "Burnley" po rungtynių buvo priversti griebtis už galvos.

87-ąją minutę Paulis Pogba nuo 11 metrų žymos sušvelnino atsilikimą, o pridėto laiko antrąją minutę išlyginamąjį įvartį pasiekė Victoras Lindelofas.

"Man Utd" po pergalės lieka šeštoje vietoje. Londono "Arsenal", rezultatu 2:1 įveikęs "Cardiff", prieš "raudonuosius velnius" įgijo dviejų taškų pranašumą.

Likusios dvikovos baigėsi sensacinga Londono "Fulham" pergale, "West Ham" sutriuškinimu ir minimaliu "Huddersfield" pralaimėjimu "irisams".

"Newcastle" 2 - 1 "Man City"
1' [0 - 1] S. Aguero
66' [1 - 1] S. Rondon
80' [2 - 1] M. Ritchie (11 m. baudinys)

"Man Utd" 2 - 2 "Burnley"
51' [0 - 1] A. Barnes
81' [0 - 2] Ch. Wood
87' [1 - 2] P. Pogba (11 m. baudinys)
90+2' [2 - 2] V. Lindelof

"Arsenal" 2 - 1 "Cardiff"
66' [1 - 0] P. Aubameyang (11 m. baudinys)
83' [2 - 0] A. Lacazette
90+3' [2 - 1] N. Mendez-Laing

"Fulham" 4 - 2 "Brighton"
3' [0 - 1] G. Murray
17' [0 - 2] G. Murray
47' [1 - 2] C. Chambers
58' [2 - 2] A. Mitrovič
74' [3 - 2] A. Mitrovič
79' [4 - 2] L. Vietto

"Huddersfield" 0 - 1 "Everton"
3' [0 - 1] Richarlison
66' L. Digne ("Everton") pašalintas iš aikštės

"Wolves" 3 - 0 "West Ham"
66' [1 - 0] R. Saiss
80' [2 - 0] R. Jimenez
86' [3 - 0] R. Jimenez