Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man United" ketina siūlyti sutartis keturiems futbolininkams


Nors sezonas prasidėjo tik prieš du mėnesius, "Manchester United" jau žvalgosi į ateitį bei ketina siūlyti naujas sutartis keturiems futbolininkams, atskleidžia Anglijos dienraštis "The Sun". Tai - saugai Marouane'as Fellaini, Juanas Mata bei Anderis Herrera ir vidurio gynėjas Philas Jonesas.

Tiesa, šis žingsnis nėra netikėtas, nes visų saugų kontraktai galioja tik iki ateinančios vasaros, tad "raudonieji velniai" nenori jų prarasti apskritai. Tuo tarpu Jonesas savo ateitį yra susiejęs iki 2019 metų.

Apie Fellaini išvykimą kalbos netilo ilgą laiką, tačiau šį sezoną jis ir vėl atrado vietą komandoje bei "Premier" lygoje jau įmušė tris įvarčius.

Abiejų ispanų Matos bei Herreros vertė abejonių nekelia niekam ir apie jų išvykimą gandai nesklandė. Tiek vienas, tiek kitas yra svarbūs pagrindinės ekipos žaidėjai.

Šiemet maloniai stebina ir Jonesas, kuris šį sezoną neturi problemų su traumuomis bei kol kas nuo pradžios iki pabaigos sužaidė visus aštuonis "Premier" lygos susitikimus.

Visi šie keturi futbolininkai, dar nesantys veteranais, tačiau jau turintys patirties, yra ypač svarbūs "Man United" žaidimo tęstinumui. Manoma, jog didelių bėdų su jų sutartimis kilti neturėtų.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes