• Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

"Man Utd" draugiškose rungtynėse neturėjo vargo su "Leeds United"

2019-07-17 16:30:03 Manchester United FC

"Manchester United" trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes savo vizito Australijoje metu.

"Raudonieji velniai" šįkart nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Leeds United" futbolininkų bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.

Mančesterio ekipa į priekį išsiveržė jau 7 minutę, kai po puikios kombinacijos Masonas Greenwoodas sulaukė perdavimo iš Aarono Wan-Bissakos bei pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

27 minutę puikų solo reidą surengė Marcusas Rashfordas, kuris padvigubino savo komandos pranašumą.

Kėlinio pabaigoje puikią progą turėjo "Man Utd" naujokas Danielis Jamesas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą.

Po pertraukos Ole Gunnaras Solskjaeras pakeitė visus 11 savo futbolininkų, tačiau tai nesutrukdė ir toliau dominuoti aikštėje.

51 minutę po kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė Philas Jonesas, o 69 minutę 11 metrų baudinį realizavo Anthony Martialis.

Tai buvo jau antroji "Man Utd" pergalė pasirengimo sezonui etape. Šeštadienį "raudonieji velniai" 2:0 įveikė "Perth Glory" ekipą.