"Man Utd" draugiškose rungtynėse neturėjo vargo su "Leeds United"

"Manchester United" trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes savo vizito Australijoje metu.

"Raudonieji velniai" šįkart nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Leeds United" futbolininkų bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.

Mančesterio ekipa į priekį išsiveržė jau 7 minutę, kai po puikios kombinacijos Masonas Greenwoodas sulaukė perdavimo iš Aarono Wan-Bissakos bei pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

27 minutę puikų solo reidą surengė Marcusas Rashfordas, kuris padvigubino savo komandos pranašumą.

Kėlinio pabaigoje puikią progą turėjo "Man Utd" naujokas Danielis Jamesas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą.

Po pertraukos Ole Gunnaras Solskjaeras pakeitė visus 11 savo futbolininkų, tačiau tai nesutrukdė ir toliau dominuoti aikštėje.

51 minutę po kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė Philas Jonesas, o 69 minutę 11 metrų baudinį realizavo Anthony Martialis.

Tai buvo jau antroji "Man Utd" pergalė pasirengimo sezonui etape. Šeštadienį "raudonieji velniai" 2:0 įveikė "Perth Glory" ekipą.