"Man Utd" lieka pergalių kelyje, "Chelsea" nepralaužė "Southampton" gynybos

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar šešerios 21-ojo turo rungtynės.

Ole Gunnaras Solskjaeras pratęsė savo puikų debiutą "Manchester United" trenerio kėdėje – "raudonieji velniai" rezultatu 2:0 išvykoje įveikė "Newcastle" komandą.

"Raudoniesiems velniams" lengva Niukasle nebuvo – po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, kai nė viena komanda taip ir "nesužvejojo" savo įvarčio.

Visgi Solskjaero keitimai antrajame kėlinyje davė savo – 64-ąją minutę vos kelias akimirkas aikštėje praleidęs Romelu Lukaku po neužtikrinto varžovų vartininko žaidimo išvedė svečius į priekį.

Pergalę 80-ąją minutę užtvirtino Marcusas Rashfordas, pasižymėjęs po Alexio Sanchezo perdavimo.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojęs "Man Utd" nuo ketvirtos vietos sumažino atsilikimą iki šešių taškų.

Kitose rungtynėse namuose be pergalės liko Londono "Chelsea", kuri yra tiesioginė "Man Utd" konkurentė kovoje dėl didžiojo ketverto. Maurizio Sarri auklėtiniai neįveikė "Southampton" vienuolikės.

Tikra drama buvo užfiksuota "Vitality" stadione, kuriame žiūrovai jau per pirmąjį kėlinį išvydo net šešis įvarčius. "Watford" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "Bournemouth" per kelias minutes išlygino rezultatą. Vėliau "širšes" susigrąžino pranašumą, tačiau vos po dviejų minučių rezultatas vėl tapo lygus.

Dar kitose dvikovose Marko Arnautovičiaus dublis išplėšė lygiąsias "West Ham" ekipai prieš "Brighton", o "Burnley" ir "Crystal Palace" išvykoje pranoko savo oponentus.

"Newcastle" 0 - 2 "Man Utd"
64' [0 - 1] R. Lukaku
80' [0 - 2] M. Rashford

"Chelsea" 0 - 0 "Southampton"

"Huddersfield" 1 - 2 "Burnley"
33' [1 - 0] S. Mounie
40' [1 - 1] Ch. Wood
74' [1 - 2] A. Barnes
41' C. Schindler ("Huddersfield") pašalintas iš aikštės
90' R. Brady ("Burnley") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 2 - 2 "Brighton"
56' [0 - 1] D. Stephens
58' [0 - 2] S. Duffy
66' [1 - 2] M. Arnautovič
68' [2 - 2] M. Arnautovič

"Wolves" 0 - 2 "Crystal Palace"
83' [0 - 1] J. Ayew
90+4' [0 - 2] L. Milivojevič (11 m. baudinys)

"Bournemouth" 3 - 3 "Watford"
14' [0 - 1] T. Deeney
27' [0 - 2] T. Deyney
34' [1 - 2] N. Ake
37' [2 - 2] C. Wilson
38' [2 - 3] K. Sema
40' [3 - 3] R. Fraser