Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

"Man Utd" – "Liverpool": "raudonųjų" mūšis lyderiams nepalankioje tvirtovėje (įdomūs faktai)


Sekmadienį 18 valandą 30 minučių "Old Trafford" stadione įvyks priešpaskutinė ir daug susidomėjimo kelianti Anglijos "Premier" lygos 9-ojo turo dvikova.

"Manchester United" savo žiūrovų akivaizdoje priima savo didžiausius priešus – "Liverpool" futbolininkus. Akivaizdžiais rungtynių favoritais yra laikomi svečiai iš Liverpulio, tačiau "Man Utd" savo aikštėje nėra lengvai perkandamas riešutas.

"Liverpool" šį sezoną demonstruoja idealią formą "Premier" lygoje – aštuonios iš tiek pat galimų pergalių. Savo ruožtu "Man Utd" yra didžiulėje duobėje – vos dvi pergalės ir 14 pozicija turnyrinėje lentelėje.

Pateikiame įdomiausius susitikimo faktus:


"Manchester United" savo aikštėje prieš "Liverpool" nepralaimi jau šešerių rungtynių, įskaitant penkerias "Premier" lygoje – trys pergalės ir dvejos lygiosios.

Ilgiau laiko be pergalės "Old Trafford" stadione "Liverpool" klubas buvo tik sykį – 1991-2000 metų laikotarpiu "raudonieji" išvykoje nelaimėjo 10 rungtynių iš eilės.

Vienintelė nesėkmė prieš "Liverpool", kurią per pastarąsias dešimt lygos rungtynių patyrė "Man Utd", buvo užfiksuota praėjusiame sezone – "Anfield" stadione nusileista rezultatu 1:3. Būtent po šių rungtynių darbo neteko Jose Mourinho.

Keturios iš pastarųjų šešių šių klubų dvikovų "Premier" lygoje baigėsi lygiosiomis (trys iš jų – be įvarčių).

"Manchester United" komandai trūksta dviejų įvarčių, kad taptų pirmąja komanda "Premier" lygoje, peržengusia 2000 įvarčių žymą.

Visgi rezultatyvumu pastaruoju metu "Man Utd" ekipa pasigirti negali – per paskutines dešimt rungtynių visuose turnyruose tik sykį įmuštas daugiau nei vienas įvartis (blogiausia statistika puolime nuo 2007 m.).

"Raudonieji velniai" per paskutines 13 rungtynių "Premier" lygoje yra pasiekę vos dvi pergales – dar šeši pralaimėjimai ir penkios lygiosios.

Po to, kai Ole Gunnaras Solskjaeras tapo nuolatiniu komandos treneriu, "Man Utd" per 16 lygos rungtynių iškovojo vos 17 taškų.

Jeigu Mančesterio ekipa liks be pergalės artėjančiame susitikime, tai bus prasčiausias lygos startas nuo 1986-87 metų sezono, kai Roną Atkinsoną trenerio kėdeje pakeitė vėliau absoliučia klubo legenda tapęs Seras Alexas Fergusonas.

Marcusas Rashfordas prieš pirmojo "Premier" lygos šešeto komandas pelno įvartį kas 208 minutes, kai tuo metu prieš likusias komandas pasižymi kas 266 minutes.

"Liverpool" turi galimybę pakartoti "Manchester City" komandos rekordą, kuri nuo 2017 metų rugpjūčio iki gruodžio "Premier" lygoje pasiekė 18 pergalių iš eilės.

"Raudonųjų" vienuolikė taip pat gali tapti ketvirta komanda, kuriai pavyko laimėti pirmąsias devynerias sezono rungtynes "Premier" lygoje.

Vienintelė komanda, kuri neiškovojo lygos titulo po devynių pergalių iš eilės yra "Manchester United". Ji 1985-86 m. sezone liko ketvirta, nors ir sezono pradžioje buvo neįveikiama 10 rungtynių iš eilės.

"Liverpool" prieš pirmojo šešeto komandas išvykoje laimėjo tik du kartus per pastarąsias 13 rungtynių, tiesa, šį sezoną jau išlaikė Londono "Chelsea" komandos egzaminą "Stamford Bridge" tvirtovėje.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (12)

0 0 10-20 18:08
ManUTD!:
Kaip parode varzybos su Che,Arse,vyrai nusiteikia kitaip kovai nei pries vidutiniokus. Manau lygiosios minimum,bet tikiu vyrais :)
minimum su tokiu pozityvumu veliau sunku bus
4 3 10-20 16:48
Kaip parode varzybos su Che,Arse,vyrai nusiteikia kitaip kovai nei pries vidutiniokus. Manau lygiosios minimum,bet tikiu vyrais
13 8 10-20 13:42
Gaila bus žiūrėt į united senden