Visos rungtynės
Kas labiausiai nusipelno FIFA metų futbolininko apdovanojimo?
  • Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Visos apklausos

"Man Utd" ruošia pasiūlymą už C. Erikseną


Ilgą laiką Madrido "Real" akiratyje buvęs Christianas Eriksenas greičiausiai liks Anglijoje.

Vienintelis skirtumas gali būti tas, kad danas daugiau nebeatstovaus Londono "Tottenham" komandai. Anglijos žiniasklaidoje vis labiau kalbama, kad "Manchester United" vėl įsijungė į lenktynes dėl jo parašo.

C. Eriksenas iškart po praėjusio sezono pareiškė, kad nori karjeros permainų. Madrido "Real" klubas buvo reali dano stotelė, tačiau "baltieji" galiausiai atsisakė planų įsigyti jį.

"Tottenham" yra linkęs atsisveikinti su saugu, nes kitą vasarą jis gali tapti laisvuoju agentu. Būtent šia galimybe ketina pasinaudoti "Man Utd".

"Sky Sports" teigia, kad "raudonųjų velnių" stovykloje yra rimtai pradėta galvoti apie pasiūlymą paskutinėmis transferų langos dienomis. Neoficialiais duomenimis, danas gali kainuoti apie 60 mln. eurų.

Kiti šaltiniai pabrėžia, kad "Man Utd" ties C. Eriksenu sugrįžo dėl to, kad nepavyko susitarti dėl Bruno Fernandeso įsigijimo.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (10)

Waj
Waj
4 23 08-06 21:06
Jei 60 mln. euru tai butu neitiketinai geras transferas. O siaip tai jau labai buvo lauktas Bruno Fernandes, tas pats Sergej Milinkovic-Savic, o dabar isgirsti dar viena ganda ir nebelabai tiki realiais sansais pasipildyti Eriksenu. Tam paciam Eriksenui nezinau ar labai jau didelio noro butu keltis i MU. Bet siaip butu SUPER jei danas papildytu MU.
4 13 08-06 21:05
Nera ka čia ir galvoti, butinai turi isigyti, jeigu nepavyko susitarti su Bruno. Vidurys gan silpnas, nes be Pogbos, nera patikimo dar vieno zaidejo..
1 6 08-06 22:21
Na bent as nematau pogba ir eriksona kartu zaidziant, butu visiskai kiaura saugu linija
Gaucho
8 9 08-07 08:13
Kam eriksenui eit i prastesne komanda, geriau jau liktu tottenham
5 4 08-06 21:15
Dar vienas rimtas žaidėjas, tegul perka ir pradedam sezoną, oj kupras tiesinsim i sezono pabaigą ))