Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Man Utd" siūlo naują kontraktą C. Smallingui


"Manchester United" klubą Chriso Smallingo žaidimas vis dar tenkina - "raudonieji velniai" pasiruošę pratęsti sutartį su vidurio gynėjo.

"Sky Sports" skelbia, kad derybos jau yra pradėtos, todėl tikėtina, kad netrukus bus ir užbaigtos. Tikimasi, kad iki naujųjų metų apie tai bus pranešta oficialiai.

Įvairių šaltinių teigimu, gynėjui bus padidintas atlyginimas - jis per savaitę susižers po 120 tūkst svarų sterlingų. Kol kas nežinoma, kokiam laikotarpiui abi šalys nori pratęsti bendradarbiavimą.

Dabartinė C. Smallingo sutartis su "Man Utd" turi baigtis artėjančią vasarą.

29-erių metų anglas "raudonųjų velnių" gretose rungtyniauja nuo 2010 metų ir jau yra sužaidęs 303 rungtynes.

Straipsnio įvertinimas: 0 4

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

Tiesto
 Tiesto
2 6 11-22 14:50
Nieka iš jo ir nesitiki, kad bus lyderis. Balansuos toliau tarp suolo ir startinės sudėties. O jį paimti ir paleisti už dyką ir kažką pirkti į jo vietą išleidžiant milijonus nėra jokios prasmės.
Vaidoshius
9 7 11-22 15:02
Suolo brūžintojo lygio žaidėjas toliau brūžins suolą, viskas atrodytų kaip ir nornali praktika, bet.... £120 štukų per savaitę Dūchina ManUre impotentus kas netingi, impotentų suolo brūžintojas gauna tiek kiek ne kiekviena tikra žvaigždė gali pasigirti Geriau kaip minėta investuotų į vėžio tyrimus ar Saulės energijos išgavimo optimizavimą negu šitom apgailėtinom malkom limonus kraut už oro gadinimą
Dipsiukas MCFC
5 1 11-22 15:09
Ka tu Tiesto lavonas cia svaigsti . Pries 2 metus sakei, kad Smalleris vienas geriausiu gyneju pasaulyje ir Barcoj geriausias butu . Dar iki dabar zvengiu.