Mančesterio derbyje – Edersono klaidos ir "Man Utd" pergalė

Sekmadienį vakare "Old Trafford" stadione sužaistos pagrindinės Anglijos "Premier" lygos 29-ojo turo rungtynės.

Ginklus tarpusavyje surėmė du Mančesterio klubai – "Man Utd" ir "Man City". Pirmajame kėlinyje dominavę "raudonieji velniai" jau trečiąkart šiame sezone pranoko Pepo Guardiolos auklėtinius – 2:0.

Pirmos 15 minučių "Man City" ekipai žadėjo daug, tačiau tada visišką kontrolę į savo rankas perėmė "Man Utd" futbolininkai.

30-ąją minutę Bruno Fernandesas standartinės situacijos metu užklupo nepasiruošusius varžovus ir atliko klastingą perdavimą į baudos aikštelę, kur sėkmingai kamuolį susistabdęs Anthony Martialis smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo neužtikrintai sužaidusį Edersoną.

Net ir po įvarčio "Man Utd" dominavimas tęsėsi, o tai sukėlė rimtų problemų "Man City" gynėjams.

Antrasis kėlinys jau priklausė svečiams iš "Etihad" tvirtovės. Pačioje pradžioje rezultatas trumpam buvo tapęs lygus, tačiau po VAR peržiūros Sergio Aguero buvo užfiksuota nuošalė.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis "Man City" rengė šturmą prie Davido De Gea vartų, tačiau visas viltis išsigelbėti nubraukė Edersono klaida. Vartininkas, palikęs savo vartus, atliko per stiprų perdavimą ranka ir pirmasis prie kamuolio suskubęs Scottas McTominay'us iš maždaug 35 metrų smeigė paskutinę vinį į varžovų karstą.

"Man Utd" po pergalės grįžo į penktąją poziciją, o "Man City", turintis 57 taškus, lieka antroje vietoje.

"Man Utd" 2 - 0 "Man City"
30' [1 - 0] A. Martial
90+6' [2 - 0] S. McTominay

Startinės sudėtys:

"Man Utd": De Gea; Lindelöf, Maguire, Shaw; Wan-Bissaka, Matić, Fred, Williams; B.Fernandes; James, Martial.

"Man City": Ederson; Cancelo, Otamendi, Fernandinho, Zinchenko; Rodrigo, Gundogan, Foden; Bernardo, Sterling, Aguero.