Mandinho: „Turime išanalizuoti klaidas ir ruoštis naujai kovai“

Panevėžio „Ekrano“ saugas Mandinho neslėpė nusivylimo po pralaimėjimo 1:2 Marijampolės „Sūduvai“. Komanda turėjo šansų mačą baigti palankiu rezultatu.

Mandinho: „Turėjome problemų pirmojoje rungtynių pusėje. Labai anksti varžovai pasižymėjo, vėliau dominavo aikštėje. Antrame kėlinyje turėjome daugiau šansų, spaudėme varžovus, sužaidėme geriau nei pirmajame kėlinyje. Pavyko išlyginti rezultatą, tačiau „Sūduva“ pasižymėjo antrą kartą.

Treneris per pertrauką davė nurodymus kaip žaisti antroje mačo pusėje, kaip ir kur judėti. Jis į kovą metė Edvardą Tamulevičių, kuriam pasisekė išlyginti rezultatą.

Žinoma, žaisti prieš komandą, kuri pretenduoja į medalius yra tikrai įdomu, tai mus papildomai motyvuoja. „Sūduva“ turi tikrai gerų žaidėjų, rungtyniauja disciplinuotai.

Esu nusivylęs rungtynių baigtimi, galėjome pasiekti teigiamą rezultatą. Turime pamiršti šią nesėkmę, išanalizuoti klaidas ir ruoštis naujai kovai“, - po rungtynių teigė Armando Tarlazis dos Santos.