Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

"Marca": Z. Zidane'as Madride nori pamatyti S. Mane


Šiandieniame "Marca" dienraščio numeryje pasirodė publikacija, kad Zinedine'as Zidane'as meta tinklus ant "Liverpool" krašto puolėjo Sadio Mane.

Pasak minėto šaltinio, Z. Zidane'ui senegalietis jau ne pirmus metus yra palikęs teigiamą įspūdį, todėl Madrido "Real" vadovybė yra informuota apie tai, kad šis futbolininkas artėjančią vasarą taptų pagrindiniu taikiniu.

"Marca" nurodo, kad "Real" strategas savo komandoje S. Mane nori labiau nei Edeno Hazardo, kuris taip pat yra siejamas su atvykimu į Madridą.

Tai, kad S. Mane yra palikęs įspūdį Prancūzijos futbolo legendai yra akivaizdu – dar praėjusią vasarą buvo pasirodę pranešimai, kad "Real" pateiks pasiūlymą už afrikietį, tačiau šios idėjos buvo atsisakyta, kai Z. Zidane'as pranešė apie savo išvykimą.

26-erių metų S. Mane šį sezoną pasirašė naują sutartį su "Liverpool", kas Madrido ekipai nepagelbės derantis su Anglijos klubu.

"Marca" mano, kad senegalietis "Liverpool" klube yra įvertintas panašia suma, kaip ir Philppe Coutinho prieš jam išvykstant į "Barceloną" – apie 150 mln. eurų.

S. Mane šį sezoną per sužaistas 38 rungtynes įmušė 20 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 0 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (3)

2 23 03-25 22:19
Liverpool.negali jokiu budu nei uz kokias saibas atiduot jo
4 19 03-25 20:43
Nu 150 lemu uz Mane I desine, hazard uz 150 lemu I kaire, ir Mbappe uz 300 lemu I centra ? O kur dar Pogba, De Gea ir kur tiek litu perezui tuoj infarktas bus ciuju nuo Zidano noru :-DDD
0 2 03-26 12:45
Daug ką jis nori matyt. Lai svajoja toliau.
1 1 03-26 01:59
Kad nebudu kaip su coutinhio
11 4 03-25 22:18
Mane siuo metu gerisusias grajus pasauly