"Marseille" svečiuose penkių įvarčių skirtumu sutriuškino "Toulouse"

28-asis Prancūzijos čempionato turas prasidėjo galingai - pirmosiose jo rungtynėse "Marseille" futbolininkai išvykoje net 6-1 sumindė "Toulouse" ekipą.

Dėl čempionų titulo šį sezoną besigrumiantys svečiai į priekį išsiveržė jau antrąją minutę, kai po Dimitri Payeto perdavimo Marcelo Bielsos auklėtinių įvarčių sąskaitą atidarė Michy Batshuayi. Vos po keturių minučių antrąjį tikslų smūgį pridėjo Baptiste'as Aloe.

"Toulouse" buvo pradėtas triuškinti nesužaidus nė pusės pirmojo kėlinio - po Jacques'o Francois Moubandje įvarčio į savus vartus "Marseille" pirmavo jau 3-0. Antrąkart dar iki pertraukos pasižymėjo Batshuayi.

Antroji susitikimo dalis prasidėjo ramiau, tačiau paguodos įvartį pelnęs Wissamas Ben Yedderis pažadino užmigusius varžovus. Vos po minutės tiksliu smūgiu jam atsakė Andre Ayew, o prieš finalinį teisėjo švilpuką pasižymėti spėjo ir Andre-Pierre'as Gignacas.

Iškovoti trys taškai "Marseille" leido bent laikinai pakilti į antrąją vietą, tuo tarpu, Tulūzos komanda lieka iškritimo zonoje.

"Toulouse" 1 - 6 "Marseille"
[0-1] 2' Michy Batshuayi
[0-2] 6' Baptiste Aloe
[0-3] 20' Jacques-Francois Moubandje
[0-4] 44' Michy Batshuayi
[1-4] 77' Wissam Ben Yedder
[1-5] 78' Andre Ayew
[1-6] 89' Andre-Pierre Gignac