Mažumoje likusi "Mainz" ekipa sutriuškino "Hoffenheim"

Sekmadienį Vokietijoje sužaistos dar dvejos 12-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtai lengvą pergalę išvykoje iškovojo "Mainz" ekipa, kuri net 5:1 sutriuškino "Hoffenheim" futbolininkus.

"Mainz" į priekį išsiveržė 33-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Levinas Oztunali. Tiesa, pirmojo kėlinio pabaiga svečiams nieko gero nežadėjo - jau per teisėjo pridėtą laiką iš aikštės buvo pašalintas Bote Baku.

Net ir likusi mažumoje "Mainz" ekipa sėkmingiau pradėjo antrąjį kėlinį ir 52-ąją minutę padvigubino savo pranašumą, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Pavelas Kaderabekas.

Svečiai ir toliau nemažino apsukų - 62-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė Pierre'as Kunde Malongas.

A. Kramaričius 83-ąją minutę sumažino "Hoffenheim" atsilikimą, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką "Mainz" pelnė dar du įvarčius, kuomet pasižymėjo Jeanas-Paulas Boetiusas bei P. K. Malongas.

"Augsburg" 4:0 "Hertha"