Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

M.Dūda: "Panevėžys" nukonkuravo Austrijos ekipą (interviu)


2017-12-17 12:50:28

Futbolo klubas „Panevėžys“ ir toliau stiprina savo gretas. Praėjusią savaitę FK „Panevėžys“ pasirašė trejų metų sutartį su šešiskart Lietuvos čempionu Pauliumi Janušausku. Šiandien FK „Panevėžys“ žaidėju tapo Martynas Dūda. 24-erių metų panevėžietis taip pat pasirašė trejų metų sutartį su savo gimtojo miesto komanda. Nepaisant savo jauno amžiaus, M. Dūda Lietuvos A lygos čempionate jau spėjo atstovauti keturiems skirtingiems klubams: Panevėžio „Ekranui“, Gargždų „Banga“, Utenos „Uteniui“ bei „Jonavai“. Dar anksčiau vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas buvo kviečiamas į šalies U-19 ir U-21 rinktines. Panevėžietis jau spėjo paragauti ir legionieriaus duonos. Praėjusių metų antrąjį ratą bei šio sezono pirmąjį ratą M. Dūda gynė FC „Kufstein“ komandos, rungtyniaujančios Austrijos trečioje lygoje, garbę. Martynas Dūda pasidalino savo mintimis su FK „Panevėžys“ svetainės  skaitytojais apie šį savo karjeros posūkį.

Martynai, kaip atsidūrei FK „Panevėžys“ klube?

Austrijos čempionate dabar pertrauka. Grįžau atostogų į savo gimtąjį miestą. Su manimi susisiekė klubo vadovai. Ilgokai diskutavome apie klubo perpektyvas, ateities viziją, o po to sukirtome rankomis.

Bet juk buvo dar galiojantis kontraktas su „Kufstein“ klubu?

Taip, tai tiesa. Tačiau su Austrijos klubo vadovais buvau sutaręs, jog gavus patrauklų pasiūlymą, jie manęs prievarta nelaikys. Su „Kufstein“ klubo vadovais išsiskyrėme draugiškai, jie davė paleidžiamąjį raštą ir palinkėjo man sėkmės naujoje komandoje.

Kaip sekėsi rungtyniauti Austrijoje?

Buvau vienas iš dviejų klubo legionierių ir žaidžiau labai daug. Aš buvau vienintelis žaidėjas komandoje, per metus nepraleidęs nė vieno susitikimo.

Koks futbolo lygis Austrijos trečioje lygoje?

Nepaisant to, kad tai tik trečioji pagal pajėgumą šalies lyga, futbolo lygis gana aukštas. Pernai užėmus penktąją vietą, šiemet mūsų klubui buvo iškeltas uždavinys patekti į antrąjį Austrijos divizioną. Sezono pradžioje sekėsi gerai, bet kai komandos lyderiai gavo traumas, pradėjome barstyti taškus ir dabar esame tik turnyro lentelės viduryje.

Ar daug žiūrovų rinkdavosi į rungtynes?

Kai žaisdavome su stipriausiomis lygos komandomis rungtynes stebėdavo apie du tūkstančius sirgalių. Į kitus susitikimus ateidavo apie 400-500 žiūrovų.

Kas lėmė tavo pasirinkimą atstovauti „Panevėžio“ klubui?

Norisi būti arčiau namų, šeimos. Kai neliko „Ekrano“ klubo mes, buvę šios komandos žaidėjai, susitikę dažnai pakalbėdavome, jog puikų būtų vėl sugrįžti į tuos laikus, kai rungtyniaudavome su stipriausiomis Lietuvos komandomis.

Ar teko su kažkuo iš dabartinių FK „Panevėžys‘ žaidėjų rungtyniauti kartu?

Su D. Petrausku, M. Suvaizdžiu, E. Tamulevičiumi, Ž. Baniu yra tekę žaisti anksčiau. Neblogai pažįstu ir daugiau šios komandos futbolininkų

Kokie lūkesčiai pasirašius naują sutartį?

Norisi padėti gimtojo miesto klubui kilti aukštyn. Nesinori sakyti skambių žodžių ir įvardinti konkrečių tikslų. Svarbiausia atiduoti visas jėgas aikštėje, o tada ir gerų rezultatų ilgai laukti neteks.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
eee
3 7 12-17 16:48
negi austrijos trecia lyga vienoda lietuvos antrai lygai? jis tiesiog nepritapo austrijoj gal ir tiek. lietuvos antra lyga turetu but kazkas tokio kas austrijos ketvirta
Sasyska
4 8 12-17 16:34
Zaidziu 5 anglijos lygoj? Galit ir apie mane parasyt?
Hm?
0 3 12-17 19:33
eee:
negi austrijos trecia lyga vienoda lietuvos antrai lygai? jis tiesiog nepritapo austrijoj gal ir tiek. lietuvos antra lyga turetu but kazkas tokio kas austrijos ketvirta
Aš buvau vienintelis žaidėjas komandoje, per metus nepraleidęs nė vieno susitikimo. Nepanašu kad nepritapo
gg
1 3 12-17 17:17
idomu kokius atlyginimus moka Panevezys 1 lygoje. kazkaip netikiu kad daugiau nei Austrijos 3 lygoje. kazkoks nesamoningas transferas, logikos nematau. nebent tik del namu ir seimos grizo.
TT
1 1 12-18 14:19
Sasyska:
Zaidziu 5 anglijos lygoj? Galit ir apie mane parasyt?
kai grisi is emigracijos i vargana sali tada ir parasys