Merginų rinktinė atsilaikė prieš Farerų salų atstoves

Lietuvos merginų U-15 rinktinė sužaidė pirmąsias Baltijos taurės turnyro rungtynes su bendraamžėmis iš Farerų. Iecavos stadione vykusi dvikova pasibaigė rezultatu 2:2.

Viltė Švarcaitė jau 2-ąją susitikimo minutę išvedė lietuvaites į priekį. Visgi farerietės rungtynių viduryje persvėrė rezultatą ir mūsiškėms teko vytis varžoves. 68 minutę Rusnė Šešplaukytė efektingu smūgiu atstatė pusiausyvą.

Rytoj Ingridos Siliūnienės auklėtinės sieks Jelgavos miesto stadione įveikti turnyro šeimininkes latves. Latvijos rinktinė kiek netikėtai 0:6 pralaimėjo Estijos atstovėms.

„Esu patenkinta rungtynių rezultatu ir įvarčiais, bet ne pačiu žaidimu. Daugumai merginų šiandien buvo pirmos tarptautinės rungtynės ir, manau, kad jaudulys joms kiek pakišo koją dvikovos pradžioje. Pirmasis įvartis suteikė drąsos, bet paskiau farerietės perėmė iniciatyvą. Nors varžovės turėjo daugiau progų, puikiai sužaidė vartininkė Martyna. Rusnės įvartis po baudos smūgio buvo tikrai geras“, – po rungtynių pakomentavo rinktinės trenerė I. Siliūnienė.

Rungtynių statistika

Farerų Salos – Lietuva 2:2 (1:1)

Iecavos savivaldybės stadionas, 50 žiūrovų

Teisėja – Jelena Jermolajeva (Latvija)

Įvarčiai: 40+1 min. Jóhanna Sørensen, 49 min. Marita Magnadóttir (Farerų Salos); 2 min. Viltė Švarcaitė, 68 min. Rusnė Šešplaukytė (Lietuva)

Lietuvos WU-15 rinktinės sudėtis: Martyna Paplauskaitė, Karolina Jasaitytė, Emilė Karušytė, Kamilė Ivanovaitė, Agnė Juozulynaitė (67 min. Steisė Pesliakaitė), Irūna Blaškytė, Rusnė Šešplaukytė, Neda Klezaitė (67 min. Miglė Vaižgėlaitė), Viktorija Grušaitė, Viltė Švarcaitė, Meida Proscevičiūtė (54 min. Ema Kriaučiūnaitė). Atsargoje: Ineta Šukštulytė, Emanuela Koren, Danielė Vyzaitė, Vanesa Vasiliauskaitė, Saulė Uždavinytė, Saulutė Railaitė.