"Milan", "Roma" ir "Lazio" neįveikė varžovų, "Napoli" ir "Juventus" šventė pergales (VIDEO)

Sužaisti penki susitikimai Italijoje.

"Milan" futbolininkai "San Siro" stadione egzaminavo "Torino" vienuolikę, kuri metė išties rimtą iššūkį. "Rossoneri" ekipa liko neiškovojusi pergalės - susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Taip pat dėl aukštų pozicijų kovojantis "Roma" svečiuose žaidė prieš "Genoa". Pastarieji sugebėjo nutraukti "giallorossi" pergalių žygį bei išplėšė lygiąsias rezultatu 1-1.

59-ąją minutę El Shaarawy buvo išvedęs svečius į priekį, tačiau 69-ąją minutę Daniele De Rossi užsidirbo raudoną kortelę ir 11 metrų baudinį, kurį realizavo Gianluca Lapadula.

Tuo tarpu "Napoli" prieš "Udinese" pasiekė jau 12-ąją pergalę bei susigrąžino pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, į kurią vakar laikinai buvo pakilęs Milano "Inter".

Čia vienintelio tikslaus smūgio autoriumi tapo Jorginho, po savo paties nerealizuoto 11 metrų baudinio suskubęs prie vartininko atmušto kamuolio.

Vėliau vakare kitam sostinės klubui "Lazio" sekėsi ne ką geriau. Simone Inzaghi auklėtiniai "Stadio Olimpico" susirinkusių sirgalių akivaizdoje beveik visą laiką pirmavo prieš Florencijos "Fiorentina", tačiau galiausiai taip pat sužaidė lygiosiomis..

Galybės įvarčių nebuvo ir čia, bet pirmajame kėlinyje po Luiso Alberto atlikto baudos smūgio pasižymėjus Stefanui de Vrijui atrodė, jog "Lazio" vienuolikė sugebės iškovoti tris taškus bei aplenkti "Roma".

Visgi, jau pačiomis paskutinėmis mačo akimirkomis baudos aikštelėje prieš Germaną Pezzellą prasižengė Felipe Caicedo ir taip suteikė teisę Khouma Babacarui mušti 11 metrų baudinį. Šio smūgis buvo tikslus, tad sostinės komanda turės toliau tenkintis penktąja vieta.

Galiausiai priešpaskutiniame turo mače čempiono titulą ginantis Turino "Juventus" priėmė "Crotone" ekipą. Pastaroji tituluotiems varžovams priešinosi kėlinį.

Po pertraukos "bianconeri" į priekį išvedė galva pasižymėjęs Mario Mandžukičius, o praėjus vos kelioms minutėms po to, kai aikštėje pasirodė po keitimo, gynėjas Mattia De Sciglio tolimu smūgiu šeimininkų persvarą padvigubino.

Paskutinį tikslų smūgį atliko bei "Juvės" persvarą triuškinančia pavertė kitas gynėjas Medhi Benatia, pasinaudojęs jau antra grubia varžovų klaida.

Situacija "Serie A" lentelėje išlieka įdomi. Massimiliano Allegri auklėtiniai toliau dviem taškais atsilieka Milano "Inter" bei keturiais - nuo puikų žaidimą demonstruojančio "Napoli" klubo.

Bergamo "Atalanta" su "Benevento" žais rytoj.

"Milan" 0 - 0 "Torino"

"Genoa" 1 - 1 "Roma"
[0-1] 59' Stephan El Shaarawy
[1-1] 70' Gianluca Lapadula (iš 11 metrų baudinio)
69' Daniele De Rossi ("Roma") pašalintas iš aikštės

"Udinese" 0 - 1 "Napoli"
33' Jorginho ("Napoli") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-1] 33' Jorginho

"Lazio" 1 - 1 "Fiorentina"
[1-0] 25' Stefan de Vrij
[1-1] 90' Khouma Babacar (iš 11 metrų baudinio)

"Juventus" 3 - 0 "Crotone"
[1-0] 52' Mario Mandžukič
[2-0] 60' Mattia De Sciglio
[3-0] 71' Medhi Benatia

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10754490" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>