Milano derbyje - penkių įvarčių drama ir svarbi "Inter" pergalė

Sekmadienio vakarą Italijos "Serie A" pirmenybėse įvyko principinis Milano miesto derbis.

Pergalę svečiuose šį kartą šventė "Inter" futbolininkai, kurie rezultatu 3:2 palaužė "AC Milan" ekipą.

"Inter" į priekį išsiveržė jau 3 susitikimo minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė M. Vecino. Tai buvo vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos ir vėl sėkmingiau startavo svečiai. 51 minutę po standartinės situacijos kamuolį galva į vartus pasiuntė S. de Vrijas.

Vos po šešių minučių sėkminga standartine situacija atsakė ir "AC Milan", kuomet įvartį pelnė T. Bakayoko.

67 minutę "Inter" gavo progą mušti 11 metrų baudinį. L. Martinezas neklydo ir sugrąžino savo ekipai dviejų įvarčių pranašumą.

71 minutę "AC Milan" dar kartą sušvelnino rezultatą, kuomet kamuolį į vartus nukreipė M. Musacchio.

Šeimininkams per likusį laiką rezultato išlyginti nebepavyko ir svarbią pergalę šventė "Inter" futbolininkai.

Po šios pergalės "Inter" aplenkė "AC Milan" ekipą bei įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

"AC Milan" 2:3 "Inter"
3' [0:1] M. Vecino
51' [0:2] S. de Vrij
57' [1:2] T. Bakayoko
67' [1:3] L. Martinez (11 metrų baudinys)
71' [2:3] M. Musacchio