Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Monaco" puolėju domisi trys Anglijos klubai


2004-05-03 15:09:00
Rezultatyviausias praėjusio sezono "%c00036" žaidėjas %p00483 pareiškė, jog juo domisi ne vienas Anglijos "Premiership" klubas.

27-erių metų amžiaus futbolininkas tik neseniai sugrįžo į aikštę po labai sunkios kelio traumos, tačiau jau įrodė, jog pasiekė puikią formą, įmušdamas įvartį į "%c00042" vartus vos tik pasirodęs aikštėje UEFA Čempionų Lygos pusfinalio dvikovoje.

Nonda atskleidė, kad susidomėjimą juo pareiškė trys Anglijos klubai, tačiau tai nėra komandos iš lyderių trejeto ("Chelsea", "Arsenal" ir "Man Utd" ). Tačiau Nonda taip pat pareiškė, kad yra pasirengęs likti "Monaco", bet tik tuo atveju, jeigu klubas sugebės išlaikyti pagrindinius savo žaidėjus.

"Jeigu mes paleisime tuos žaidėjus, kurie savo darbu ir pasiaukojimu komandai įrodė, jog yra verti kaip lygus su lygiais kautis su Europos grandais, tai bus didelė klaida ir tokiu atveju aš taip pat nebematyčiau prasmės likti klube." - kalbėjo Nonda.

"Jeigu visi pagrindiniai klubo žaidėjai išvyks, kitą sezoną mes kovosime dėl išlikimo "Ligue 1". Man jau 27-eri ir aš nebegaliu sau to leisti. Taigi norėdamas užsitikrinti sau ateitį aš privalau turėti atsarginį variantą, jeigu tai įvyktų" - tęsė Kongo nacionalinės ekipos žvaigždė.

Pasak prancūzų ir britų spaudos, klubai, besidomintys "Monaco" snaiperiu, gali būti Anglijos lygos vidutiniokai "%c00052", "%c00048", "%c00043", "%c00044" ir "%c00053".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes