Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Mourinho sugrįžimas į "Old Trafford" pažymėtas nesėkme, "Chelsea" ir "Leicester" džiaugėsi pergalėmis

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos penkerios 15-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė akistata "Old Trafford" stadione, kur vietos "Manchester United" priėmė Londono "Tottenham". Jose Mourinho sugrįžimas į buvusio klubo tvirtovę pažymėtas nesėkme – "raudonieji velniai" šventė pergalę rezultatu 2:1.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau 6-ąją minutę įgijo pranašumą. Marcusas Rashfordas klastingu smūgiu užklupo nepasiruošusį varžovų vartininką ir išvedė "Man Utd" į priekį.

"Man Utd" dominavo visą pirmąjį pusvalandį – tas pats M. Rashfordas galėjo įmušti dar bent kelis įvarčius.

Visgi net ir prastai atrodęs "Tottenham" sugebėjo grįžti į rungtynes – 39-ąją minutę nuostabią pirmojo lietimo techniką pademonstravęs Dele Alli grąžino lygybę.

Visa kova persikėlė į antrąjį kėlinį, tačiau ir ten visiškoje kontrolėje buvo tik viena komanda – "Man Utd". Jau pačioje kėlinio pradžioje M. Rashfordas išprovokavo 11 m. baudinį, netrukus jį realizavo ir padovanojo pergalę "raudonųjų velnių" ekipai.

"Man Utd" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją, o "Tottenham" nukrito dvejomis pozicijomis žemyn – į aštuntąją vietą.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo "Leicester City" komanda, iki pat šiol sudaranti didžiausią konkurenciją "Liverpool" ekipai. Jamie Vardy ir Jameso Maddisono įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Watford".

Taip pat tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Londono "Chelsea" komanda, namuose rezultatu 2:1 įveikusi "Aston Villą". "Mėlyniesiems" įvarčius mušė Tammy Abrahamas ir Masonas Mountas.

Likę mačai baigėsi "Wolves" ir "Southampton" komandų pergalėmis.

"Man Utd" 2 - 1 "Tottenham"
6' [1 - 0] M. Rashford
39' [1 - 1] D. Alli
49' [2 - 1] M. Rashford (11 m. baudinys)

"Leicester" 2 - 0 "Watford"
55' [1 - 0] J. Vardy (11 m. baudinys)
90+5' [2 - 0] J. Maddison

"Chelsea" 2 - 1 "Aston Villa"
24' [1 - 0] T. Abraham
41' [1 - 1] Trezeguet
48' [2 - 1] M. Mount

"Southampton" 2 - 1 "Norwich"
22' [1 - 0] D. Ings
43' [2 - 0] R. Bertrand
65' [2 - 1] T. Pukki

"Wolves" 2 - 0 "West Ham"
23' [1 - 0] L. Dendoncker
86' [2 - 0] P. Cutrone

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (16)

Deividas Simonis
9 30 12-04 23:28
Glory United ! Grazu buvo ziuret
Tiesto
 Tiesto
2 14 12-05 07:03
Ant kiek svarbus tapo McTominajus komandai. Grįžo po traumos kelių savaičių, viena trefkė prieš varžybas ir bam vidurys jo. Labai primena Carricką jaunsytėj.
Escalade
4 8 12-04 23:48
Itin neramina praleidžiamų įvarčių skaičius. Pradžioje sezono atrodė ganėtinai normalu, daug pokyčių tiek sudėtyje, tiek taktikose, bet dabar jau darosi baisu. Kiek kartų buvo kai varžovai neįmušė? Gal trys maximum varžybos. Tikiuosi su Rudiger sugrįžimu kažkas pasikeis, labai jau apgailėtinai po skerso perdavimo baudos aikštelėje lieka laisvas ir nedengiamas priešininkas. Kampinių situacijos irgi neramina, tarkim Zouma laimi daugybę dvikovų antrame aukšte, bet pas jį jokio taiklumo - kamuolys lekia visur, išskyrus vartų plotą. Šiandien man patiko Mount, konkrečiau tai antrajame kėlinyje. Žvėriškai stengėsi ir kovojo kiekvienoje situacijoje. Abraham tiek nesisekė, tikrai gerai žaidė. Pulisič analogiška situacija. Zouma vis užtikrinčiau tvarkosi baudos aikštelėje. Norėtųsi prie Abraham kažkokio puolėjo, kuris arba galėtų žaisti su juo smaigalyje arba bent jau tvirtai galėtų jį pakeisti trisdešimčiai minučių. Taip pat norėtųsi ir left-back'o, Alonso su Emerson neatrodo top klasės, o Azpilicueta kairėje neįsipaišo į puolimą. Apskritai Azpi rolė neturėtų būti žaidimas puolime. Tokia jo veikla turėtų padėti komandai netikėtai, kaip papildomas žmogus pasijungęs atakuoti. Šiuo metu jis nuspėjamas ir gana lėtas prie to pačio. Reece kažkada bus puikus, tačiau dabar dar toks nėra. Kamuolius kelia tikrai įspūdingai, bet kartais pasigestu nuoseklumo. Vienose varžybose jis puikiai žaidžia 1x1 gynyboje, kitose jau puikiai drąskosi puolime, tačiau prasčiau atrodo gynyboje. Net atrodo, kad dažnai atsiduria ne vietoje. Yra galimybė įkirsti, o 19 - metis juda centro link palikdamas, tarkim, Willian'ą be išeičių. Na, sunku papasakoti, bet jeigu tiesos yra ir ganduose dėl Sancho ar Chilwell, Dembele, ateitis nusimato šviesi
18 21 12-04 23:25
Ziurejau i Totes komanda ir jauciau uzuojauta,nes jau matos Mauro ranka. Tuscias antifutbolas
2 3 12-05 01:28