Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

M.Pochettino: dėl "Brexit" stadionas kainuos beveik milijardą


2018-08-10 09:58:50 Premier League Tottenham Hotspur FC

Šią vasarą nė vieno naujoko neįsigijusios "Tottenham" komandos treneris Mauricio Pochettino paaiškino tokio netikėto reiškinio priežastis.

Anot stratego, jo komanda visada taikosi tik į aukščiausio lygio futbolininkus, o šįsyk pinigus ištirpdė naujo stadiono statybos.

"Mes turime labai pajėgią žaidėjų sudėtį ir nėra lengva įsigyti naujokus, kurie dar labiau ją sustiprintų.

Žinoma, mes nieko ir nepardavėme, todėl 25 futbolininkų sudėtyje neturėtume papildomos vietos.

Visada taikomės į tokio pačio lygio atletus kaip ir "Real" ar Mančesterio klubai, tačiau dėl kitų priežasčių mes negalėjome įgyvendinti savo tikslų.

Galų gale, manau, kad buvo nuveiktas puikus darbas, išlaikant geriausią žaidėją ir trenerį", - sakė Pochettino.

"Tai ką dabar daro klubas, yra drąsu. Statyti naują treniruočių bazę, žaidėjų apartamentus reikalauja didelių investicijų.

Pastatyti stadioną kainuos beveik milijardą svarų sterlingų. Taip, tokia yra tiesa, netikėkite 400 mln. svarų sterlingų suma. Dėl "Brexit" proceso viskas pabrango 30 procentų. Tai - tikra drama, apgailestauju dėl Anglijos žmonių", - sakė treneris.

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
o tai
0 6 08-10 12:43
Čemodanas:
ahahahaha...na ir klounas :d i kokius auksto lygio futbolininkus tu taikaisi lope??? Kad isaugina totte auksto lygio tai faktas, bet gyvenime nesa pirke kazko tokio ar tokiu,kurie jau yra zvaigzdes...nusipeza.
Heung Min Son jau kai paime buvo vienas geriausiu Bundeslygos zaideju, o siaip kokia prasme imti brangius kai gali pats uzsiauginti jau manau Spurs pasimoke kai pasieme Soldado uz 30 milijonu berods 2013 ir nudege.
Kendra
0 2 08-10 16:27
Čemodanas:
ahahahaha...na ir klounas :d i kokius auksto lygio futbolininkus tu taikaisi lope??? Kad isaugina totte auksto lygio tai faktas, bet gyvenime nesa pirke kazko tokio ar tokiu,kurie jau yra zvaigzdes...nusipeza.
Na techniskai, jei zaidejas jaunas su dideliu potencialo, tai I toki visada ziures didieji klubai, kad galetu tobuleti rezervineje ar U18 komandoje. Skirtumas, tik tas, kad klubai kaip Totte ir laimi parasus del tokiu jaunu zaideju, nes jiem suteikia sansa zaisti pagrindineje komandoje ir daug lengvesnes kondicijas atsiskleisti. Tokiam klube kaip Real taves jau is karto praso demonstruoti auksciausio lygio futbola Arba buni praspirtas. Didelis spaudimas... Reale tik geriausi patenka kurie yra stipriausi paichologiskai
lol
4 5 08-10 12:36
aha:
juokingiausia kad taikosi i tokius pat futbolininkus kaip real ar united :D nu jo ju rezultatai geresni nei united bet jie nieko nera nupirke tokio zybancio...isaugina ir parduoda viskas
tai kad ju rezultatai nera geresni nei united lol
Ha
0 0 08-11 11:09
Pucia migla i akis. Kas pabrango del brexit 30%? Noreciau sarasiuka pamatyt.
4 4 08-10 13:47
vistiek uz arsenala auksciau bus