Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M.Pochettino: "Negalima lyginti "Tottenham" pasiekimų su "Juventus"


"Tottenham" ekipos strategas Mauricio Pochettino itin pagarbiai atsiliepė apie būsimus varžovus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etape.

Anot argentiniečio, anglai negali lygintis su "Juventus" komanda, kuri "laimėjo viską".

"Manau, jog Turino klubas yra didis. Jis du kartus per pastaruosius trejus metus prasimušė į turnyro finalą ir per savo istoriją laimėjo viską.

Tuo tarpu mes esame jauni ir bandome vystyti gražų projektą. Neįmanoma net lyginti abiejų komandų pasiekimų.

Žinoma, mūsų svajonė - pasiekti "Juventus" lygį", - kalbėjo Pochettino.

Šis mačas bus ypatingas treneriui, kurio senelis yra kilęs iš Šiaurės Italijos regiono.

"Esu toks laimingas čia būdamas pirmą sykį per 45 metus.

Buvau girdėjęs apie Turiną ir mažą miestelį Virle Piemonte, kurį palikęs senelis išvažiavo į Argentiną, tačiau dabar visas dėmesys bus nukreiptas tik į rungtynes."

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
COYS
0 8 02-13 00:04
dar nepilna para liko laukti... skaiciuoju kiekviena sekunde iki maco ! Maciau kas buvo pernai kai i Turina atvaziavo Barca, buvo su zememis suminta tad bus ypatingai sunku atsilaikyti, bet jeigu is Italijos pasives lygiasias ar bentjau minimalu pralaimejima ir imus Totte tai yra galimybiu praeiti ! Rytoj ir pasimatys kiek potencialo turim !
Vaikas
1 7 02-13 00:03
Juve kalba apie Kijeva, o Keanas apie taip kaip, smalsu isbandyti save su geriausiais gynejais.O pocchetinui paklaustam apie Juve suzibo akis kaip vaikui pirma karta pamacius Dysneilenda.Tai ka ir kalbet.
Coys
3 8 02-12 23:38
Na taip, juventus yra didingesnis klubas be jokios abejones, bet Spurs kyla is pelenu ir auga vis labiau. Net neabejoju, kad sita serija bus viena graziausiu zaidimo prasme tad tikrai nepraleiskit.
forza juve
0 3 02-13 12:52
nepatinka tokie varzovai kurie yra pajegus ir mes esam laikomi favoritais, tikiuosi juve nesugalvojo kad naturaliai be didesniu pastangu juos praeis, reikia lb susikaupt ir zinot kad atvaziavo galinga komanda is premier lygos
R
0 0 02-13 17:40
forza juve:
nepatinka tokie varzovai kurie yra pajegus ir mes esam laikomi favoritais, tikiuosi juve nesugalvojo kad naturaliai be didesniu pastangu juos praeis, reikia lb susikaupt ir zinot kad atvaziavo galinga komanda is premier lygos
Cia atsakei kaip juves treneris