Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

Muštynes sukėlę du Rusijos futbolininkai artmiausius metus praleis už grotų


lrytas.lt 2019-05-07 10:11:46 Rusija

Prisidirbę Rusijos futbolininkai išgirdo prokūrorų nuosprendį. Aleksandras Kokorinas už grotų turėtų praleisti pusantrų metų, o Pavelas Mamajevas – vienerius metus ir penkis mėnesius, rašo lrytas.lt.

27-erių A.Kokorinas ir 30-metis P.Mamajevas 2018 metų spalio mėnesio pradžioje pirmiausiai gatvėje užpuolė vairuotoją, kuris laukdamas žurnalistės bandė sudrausminti automobilius spardžiusius futbolininkus.

Vėliau kavinėje šie veikėjai užpuolė dar kelis asmenis. Konflikto metu futbolininkai panaudojo kėdes, o jų veiksmus užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Kavinėje nuo sportininkų nukentėjo Rusijos ūkio ir prekybos ministerijos automobilių ir geležinkelių vystymosi departamento vadovas D.Pakas ir jo kolega S.Gaisinas.

Šie futbolininkai prisidirba jau nebe pirmą kartą. 2016 metais į viešumą buvo patekęs vaizdelis iš prestižinio Monte Karlo klubo „Twiga“.

Jame matomi minėti žaidėjai, kurie ne tik visiškai nenorėjo pagerbti savo šalies himno, tačiau linksminosi po tragiškai pasibaigusio Europos čempionato Rusijos rinktinei. Tuomet per naktį šampanui jie kartu išleido 250 tūkst. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 7 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (10)

3 38 05-07 11:52
Galbut ir butu issisuke, beda ta, kad zmogus kuriam jie su kede uzvaziavo- milijardierius. Uztaikyk man taip eiliniame kabake #karma
0 9 05-07 14:29
Na nezinau gal "rublinis" milijardierius, bet tikrai pamenu buvo rasyta, kad pinigeliu jis turi. Beto manau ne siaip valdininkelis, vis del to Ukio it prekybos departamento vadovas, bet nesigincysiu, nes placiau nezinau
1 6 05-07 14:14
Arogancija ir pasikelima nuleido teismas todel dabar kaleime puna jaunimelis
2 3 05-07 14:30
Anksčiau ar vėliau visi prieina liepto galą