Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Muštynių dalyviai nubausti ilgalaikėmis diskvalifikacijomis ir juokingomis piniginėmis baudomis


2018-09-19 17:12:03

Vakar įvyko VRFS Drausmės komiteto posėdis dėl incidentų SFL Ergo B diviziono XVII turo rungtynių FK "Pagiriai" - FC "Vova" metu.

DK nagrinėdami incidentą rėmėsi teisėjo raportu, filmuota video medžiaga bei suinteresuotų komandų atstovų komentarais. 
DK sprendimai:

Renatas Šinkevičius (FC "Vova") diskvalifikuojamas 9 (devyniems) mėnesiams bei baudžiamas asmenine 100 (šimto) eurų bauda už du tyčinius smūgius į veidą FK "Pagiriai" žaidėjams (nuostatų 63.4 a) dalies pažeidimas).

Roman Soročkin (FC "Vova") diskvalifikuojamas 6 (šešiems) mėnesiams bei baudžiamas asmenine 100 (šimto) eurų bauda už tyčinį smūgį į veidą FK "Pagiriai" žaidėjui (nuostatų 63.4 a) dalies pažeidimas).

Karolis Čižius (FK "Pagiriai") diskvalifikuojamas 6 (šešiems) mėnesiams bei baudžiamas asmenine 100 (šimto) eurų bauda už tyčinį smūgį į veidą FC "Vova" žaidėjui (nuostatų 63.4 a) dalies pažeidimas).

Eimantas Kotovas (FK "Pagiriai") diskvalifikuojamas iki lauko (11x11) sezono pabaigos  bei baudžiamas asmenine 50 (penkiasdešimties) eurų bauda už agresyvų elgesį (bandymą smūgiuoti į veidą) (nuostatų 63.3 c) dalies pažeidimas).

Igor Podpriatov (FK "Pagiriai") diskvalifikuojamas 4 (keturioms) rungtynėms už agresyvų elgesį (varžovo vaikymąsi) (nuostatų 63.3 c) dalies pažeidimas).

Viačeslav Rodevič (FK"Pagiriai") diskvalifikuojamas iki lauko (11x11) sezono pabaigos bei baudžiamas asmenine 50 (penkiasdešimties) eurų bauda už tyčinį smūgį varžovui į nugarą (nuostatų 63.3 punkto a) dalies pažeidimas); už agresyvų elgesį (varžovo vaikymąsi) (nuostatų 63.3 c) dalies pažeidimas) bei nesportišką elgesį (pašalinto žaidėjo įbėgimas į aikštę su priekaištais rungtynių teisėjui) (nuostatų 63.3 c) dalies pažeidimas. 

*Minėtam žaidėjui yra pritaikytas didžiausias įmanomas rungtynių diskvalifikacijos terminas (ne tam tikro laikotarpio), kadangi pasibaigus sezonui diskvalifikacijos konkrečiam rungtynių skaičiui yra anuliuojamos.

FC "Vova" protestas dėl rungtynių peržaidimo/rezultato anulliavimo yra atmestas pagal nuostatų 80 punktą (protestai negali būti pateikti del faktinių teisėjo priimtų sprendimų).

Renatas Šinkevičius (FC "Vova"); Roman Soročkin (FC "Vova") ir Karolis Čižius (FK "Pagiriai") yra diskvalifikuojami ne tik iš visų VRFS bei SFL turnyrų, bet ir iš MFL (pagal bendradarbiavimo sutartį).

FC „Vova“ ir FK "Pagiriai" turi teisę nesutikti su VRFS DK sprendimais bei pateikti apeliaciją VRFS valdybai pagal galiojančią tvarką (nuostatų 82 punktas).

Straipsnio įvertinimas: 1 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
cr
0 5 09-19 20:37
kur galima video rasti?
ardexz
0 2 09-19 20:39
Uz agresyvu elgesi, varzovo vaikymasi, sitas pramuse mane nezinau nemaciau video, bet tikiuos surast p.s gal kas laimejo zinot? Zinoma mordaboju, ne varzybas
Matilda
1 2 09-19 19:58
Juos visus išvis viešiems darbams kokiem metams įpareigoti. Tokie pinigai neproblema nei jiems nei kam. Bet už tokį elgesį BAUST! ir NESVARBU kas už ką ir dėl ko! Futbolas ir mardabojus - nesuderinami dalykai. Viens prieš vieną gali po rungtyniu po tiltais rinktis. O ne prie vaiku ir tt.. o ne, tai welcome į mma narvą, po vieną iš eilės suvarytu.
carlos
0 1 09-19 18:13
o tai kokios baudos mėgėjams pagal jus turėtų būti, jeigu a lygoje ne smarkiai didesnės.
Chichaboy
0 1 09-19 18:03
Pusės mėnesio algas gaus atiduot