Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

N. Kante kuklumas toliau stebina pasaulį: vakarieniavo su nepažįstamaisiais ir rodė savo sugebėjimus FIFA žaidime


2018-09-17 16:19:07 N'Golo Kante Premier League Chelsea FC

N'Golo Kante ir toliau rodo, kad ne visų futbolo žvaigždžių gyvenimas yra nusėtas prabangiais automobiliais ar vakarėliais merginų apsuptyje.

Keletas futbolo gerbėjų, kurie atsitiktinai N. Kante sutiko mečetėje, nesitikėdami atsakymo paklausė futbolininko, ar šis po maldų nenorėtų užsukti į jų namus vakarienei ir gero laiko praleidimui.

N. Kante daug įtikinėti nereikėjo - šis sutiko atvykti į svečius. Po vakarienės N. Kante lyg niekur sau įsitaisę ant patogaus fotelio ir kartu su kitais vaikinais stebėjo Gary Linekerio "Match of the day" laidą, kurioje buvo rodomas ir jis pats.

Vaikinai savo Twitter paskyroje taip pat rašė, kad N. Kante sutiko su vienu iš jų išbandyti jėgas FIFA žaidime. Prancūzas įrodė, kad moka žaisti ne tik realiame gyvenime - jis pasiekė pergalę ir virtualiame žaidime.

Rašoma, kad viešnagė nepažįstamųjų namuose užsitęsė tiek, kad N. Kante net pavėlavo į traukinį, kuriuo buvo suplanavęs grįžti namo.

 

Straipsnio įvertinimas: 12 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
true
2 102 09-17 16:52
matosi, jog Kante geras vertybės tėvai įskiepijo. šaunuolis! tokiu vienetai
.
3 50 09-17 18:30
Aš tikiuosi kad žmonija kažkada pasieks tokį lygį ir visi bus toki kaip Kante,Casillas,Pirlo,Lahm,Modric ir neliks tokiu idiotu kaip Ramos,Neymar ir t.t
s
0 32 09-17 17:15
[email protected]#$:
"Asked him to join Liverpool and he said he will think about it." Butu idomu kaip atrodytu Liverpoolis.Leicester City buvo Vardy kuris greit begdavo i prieki po Kante perimtu kamuoliu Liverpooli butu Salah ir Mane.
Šaunus Kante. Kitokia spalva gyvenime. O tu tai jau svajoji . Pasakė, kad neįžeistų Liverpoolio fano pas kurį svečiuojasi.
pusk nx
2 8 09-17 22:08
Zimbabve:
Cia ne kuklumas,o silpnaprotiskumas.
o pas tave ne komentaras, o zemo mentaliteto parodymas
Cemodanui
1 3 09-18 10:27
Uostyk sliapa ČMOdame. Gandonas nesąmones kalbi.