Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

N. Kante: "Nesu ir nenoriu būti nuoširdžiausia asmenybė futbole"


2018-12-11 17:23:18 N'Golo Kante Chelsea FC

Nors ir N'Golo Kante rungtyniauja Londono "Chelsea" klube, jį mylinčiu ir palaikančių yra kiekvienos komandų sirgalių greto

27-erių metų futbolininkas yra laikomas nuoširdžiausia asmenybe, kokią kada nors matė futbolas. N. Kante savo drovumu ir profesionalumu garsėja tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

Visgi duodamas interviu N. Kante pirmą kartą garsiai pareiškė, kad jam nepatinka, jog iš jo yra piešiamas toks paveikslas, mat jis pats nesijaučia, jog yra kažkuo išskirtinis.

"Aš žaidžiu futbolą ir noriu būti matomas kaip futbolininkas", - sakė N. Kante. - Nenoriu, kad žmonės sureikšmintų tai, koks esu už aikštės ribų, ką darau laisvu laiku, koks esu iš tikrųjų. Norėčiau, kad manęs būtų klausiama apie futbolą, nieko daugiau. Aš paprasčiausiai tenoriu būti žaidėjas, kaip ir visi kiti.

"Aš esu toks, koks esu. Nežinau, kaip būtų geriausia išsireikšti, bet aš tikrai nesijaučiu, jog esu nuoširdžiausia asmenybė futbolo aikštėje ir gyvenime. Aš tiesiog esu savimi.

Jeigu aš laimiu, tai laimiu, jeigu pralaimiu, vadinasi pralaimiu. Aš tiesiog stengiuosi atiduoti visa save bet kuriose rungtynėse. Tą darau ne dėl to, kad esu kažkokia gera asmenybė ar kažkas panašaus. Aš tiesiog būnu savimi", - savo patirtimi dalijosi prancūzas.

Straipsnio įvertinimas: 9 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (0)

MettaworIdpeace
0 19 12-11 21:37
Net ir su situo savo bandymu atsisakyti sito titulo, jis tik patvirtino, kad yra nuosirdziausia asmenybe futbole
 Sauge
0 12 12-11 20:39
So Cute
0 1 12-11 20:57
Bet kaip bebutu gaila yra