Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

"Nantes" reikalauja "Cardiff" sumokėti 17 mln. eurų už žuvusį E. Salą


Visa futbolo bendruomenė yra sukrėsta tragiška argentinečių futbolininko Emiliano Sala žūtimi, tačiau buvęs puolėjo klubas jau pradėjo finansinį karą prieš "Cardiff City".

Sausio 19-ąją dieną "Cardiff" oficialiai patvirtino už rekordinę klubui 17 mln. eurų sumą įsigijusi 28-erių metų futbolininką. Argentinietis buvo atvykęs į Kardifą ir padėjo parašo ant ilgalaikės sutarties, tačiau trumpam grįžęs į Prancūziją daugiau Kardifo taip ir nepasiekė.

Futbolininkas kartu su jį skraidinusiu pilotu Davidu Ibbotsonu nukrito į vandenyną. Paieškos užsibaigė tik ne taip seniai, kai vandenyno dugne buvo aptiktas E. Salą skraidinęs lėktuvas.

Speciali tyrėjo grupė nustatė, kad lėktuve yra negyvas kūnas. Per operaciją jis buvo ištrauktas, tačiau kol kas nėra nustatyta jo tapatybė.

BBC informuoja, kad nepaisant E. Salos žūties, jo buvęs klubas nori sulaukti visos transfero sumos. "Cardiff" 17 mln. eurų pasiryžo išmokėti per tris metus, tačiau savo pirmąją įmoką turėjo atlikti jau vasario pradžioje.

"Nantes" nesulaukusi jokios pinigų sumos per artimiausias dešimt dienų, pradės imtis teisinių veiksmų. Velso klubą nustebino toks "Nantes" reikalavimais, kai dar net oficialiai nebuvo nustatyta futbolininko žūtis.

Straipsnio įvertinimas: 3 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (7)

6 43 02-07 12:22
Nematau priežasčių kodėl nereikalauto, jeigu sutartis buvo pasirašyta prieš žaidėjui žūstant.
Pushy
2 36 02-07 12:30
vaike,nebuk naivus, saugusiu pasaulis truputi sudetingesnis nei tau atrodo,uzaugsi suprasi.Sutartys ir parasai tam ir yra.Aisku situacija nera maloni niekam, bet susitarimai yra susitarimai.Kaip visada anglu ziniasklaida megsta pasipilstyt sudais... Is tikruju kai ivyko si nelaime,iskart ir pagalvojau kad gali buti kazkokie nesutarimai del pinigu.
jamer
 jamer
2 28 02-07 12:46
Viskas gana paprasta, jei visi reikiami parasai buvo sudeti ir transferas oficialiai buvo laikomas ivykusiu. Neaisku tik ar Sala jau buvo praejes med patikrinima. Tie, kurie galvoja, kad transfero negalima laikyt ivykusiu, nes zaidejas taip ir neatvyko i kluba, tai pasakysiu jog jo zuties priezastis ir buvo pats faktas kad jam i ta kluba vykti reikejo. Nebutu reikeje vykti, nebutu Sala ir zuves.
My Solskjaer
2 27 02-07 13:16
Akivaizdu, kad pinigai Nantes turi būti sumokėti. Klausimas tik tas, ar Cardiffui išpirkos sumą padengs draudimas. Iki šiol lyg ir nėra nieko panašaus buvę, sunku pasakyti, kaip tokiais atvejais viskas vyksta.
Bianco
 Bianco
1 3 02-07 16:20
Buvo parasyta bbc kad cardiff will honour the contract, tai reiskia reikia susimoketi