"Napoli" sužaidė lygiosiomis ir praktiškai padovanojo titulą "Juventus" (VIDEO)

Panašu, kad didelė žadėta intriga „Serie A“ pirmenybėse išnyko. „Napoli“ ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Torino“ ir pasiliko tik teorinius šansus pakovoti dėl titulo.

Likus dvejiems turams „Napoli“ nuo pirmoje vietoje esančios „Juventus“ skiria 6 taškai.

„Napoli“ ekipa šiose rungtynėse pirmavo dukart, tačiau „Torino“ futbolininkai abu kartus išlygino rezultatą ir galutinai nužudė intrigą kovoje dėl čempionų titulo.

Kiek anksčiau Milano „Inter“ iškovojo itin lengvą pergalę 4:0 prieš „Udinese“.

„Inter“ ekipoje pasižymėjo Andrea Ranocchia, Rafinha, Mauro Icardi bei Borja Valero.

Kiek prasčiau popietė susiklostė „Lazio“ ekipai, kuri 1:1 sužaidė su „Atalanta“.

„Atalanta“ ekipą į priekį išvedė Musa Barorw 2-ąją minutę, tačiau 24-ąją minutę Felipe Caicedo išlygino rezultatą.

O paskutinėse vakaro rungtynėse dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti „Roma“ 1:0 įveikė „Cagliari“.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Cengizas Underis.

„Udinese“ 0:4 „Inter“
12‘ [0-1] A. Ranocchia
43‘ [0-2] Rafinha
45+1‘ [0-3] M. Icardi
71‘ [0-4] B. Valero