Naujai suburta U-15 rinktinė dalyvavo turnyre Gruzijoje

Naujai suburta Lietuvos U-15 (2003 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė praeitą savaitę viešėjo Gruzijoje ir tarptautiniame turnyre išbandė jėgas su trimis bendraamžių komandomis.

Pirmosiose rungtynėse Svajūno Česnulio treniruojami vaikinai turėjo pripažinti Gruzijos rinktinės pranašumą – varžovai triumfavo 6:0.

Antrajame mače lietuviai turėjo įtemptą kovą su Turkijos ekipa. Pirmajame kėlinyje turkai pirmavo 2:0, bet 30 minutę po grubios pražangos buvo išvarytas varžovų žaidėjas ir lietuviai netrukus sumažino atsilikimą, kai pasižymėjo Gabrielis Nikonovas. Visgi per likusią rungtynių dalį mūsų komandai apmaudžiai nepavyko išnaudoti kiekybinio pranašumo.

Paskutinėje dvikovoje Lietuvai pavyko nugalėti Baltarusijos rinktinę 1:0. Vienintelį įvartį lietuviams pelnė Armandas Kučys.

„Galima sakyti, kad tai buvo U-15 rinktinės krikštas. Turėjome puikias sąlygas treniruotis. Mums nepavyko pirmos rungtynės, bet kiekviename mače vis ėjome į priekį ir pelnytai nugalėjome Baltarusiją. Vaikinai tikrai stengėsi, bet pasitempti reikia daugelyje aspektų. Po naujųjų metų numatytos trys stovyklos, kur toliau vykdysime kandidatų peržiūrą ir stebėsime potencialius rinktinės žaidėjus“, – pasakojo treneris S. Česnulis.