Neįtikėtinai ilgą įvarčių sausrą D. Matulevičius nutraukė Rumunijoje įmušdamas dublį (VIDEO) © JumpStory nuotr.

Po daugiau nei metus laiko trukusios įvarčių sausros, Deivydas Matulevičius prisiminė įvarčių skonį ir pirmadienio Rumunijos „Liga 1“ varžybose pasižymėjo dubliu.

Į aikštę po keitimo 63-ąją minutę žengęs lietuvis savo pirmąjį įvartį pelnė jau po minutės ir padidino komandos persvarą iki 3:1. Dar po aštuonių minučių puolėjas pasižymėjo antrą kartą, o per likusias 20 minučių jo komandos draugai įmušė dar du įvarčius, tad lietuvio atstovaujama „FC Botosani“ ekipa „Poli Timisoara“ klubą sutriuškino rezultatu 6:1.

Šiais įvarčiais Matulevičius nutraukė neįtikėtinai ilgą įvarčių sausrą. Paskutinį kartą įvartį puolėjas buvo pelnęs dar praėjusių metų kovo 10 dieną. Nuo tų rungtynių jis be įvarčio aikštę paliko 33 kartus (6 rungtynėse už „Pandurii“ ekipą, visuose 13 mačų „Tobol“ klube, 5 pirmuose susitikimuose „FC Botosani“ komandoje ir 9 rungtynėse atstovaujant Lietuvos rinktinę). Iš viso aikštėje be įvarčio Matulevičius buvo praleidęs kiek daugiau nei 33 valandas - 1984 minutes.