Nesustabdoma "Lazio" ekipa pervažiavo "Sampdoria"

Šeštadienį startavo 20-asis "Serie A" pirmenybių turas.

Įspūdingą pergalę namuose iškovojo šiuo metu nesustabdoma Romos "Lazio" ekipa, kuri net 5:1 sutriuškino "Sampdoria" futbolininkus.

"Lazio" į priekį išsiveržė jau 7-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į vartų tinklą nukreipė Felipe Caicedo.

17-ąją minutę šeimininkų pranašumą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Ciro Immobile, kuris dar po trijų minučių pelnė ir trečiąjį komandos įvartį.

54-ąją minutę Bastosas pradėjo "Sampdoria" ekipos triuškinimą, o 65-ąją dar vieną 11 metrų baudinį realizavęs C. Immobile užbaigė savo "hat-tricką".

"Sampdoria" rezultatą kiek sušvelnino 70-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Karolis Linetty.

Svečiai rungtynes buvo priversti mažumoje, kadangi 74-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Julianas Chabotas.

"Lazio" po šios pergalės vos vienu tašku atsilieka nuo antroje vietoje esančios "Inter" ekipos.

"Napoli" 0:2 "Fiorentina"

"Sassuolo" 2:1 "Torino"