Nesustabdoma "Valencia" Ispanijoje pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 12-ojo turo rungtynės.

Nesustabdomai šį sezoną rungtyniaujanti "Valencia" pratęsė pergalių žygį ir Katalonijos sostinėje. "Šikšnosparniai" rezultatu 2-0 palaužė Barselonos "Espanyol".

"Valencia" ekipai rungtynės nesiklostė lengvai, tačiau 67-ąją minutę svarbų pirmąjį įvartį pelnė Geoffrey Kondogbia. 83-ąją minutę pergalę svečiams užtikrino tikslus Santi Mina smūgis.

"Valencia" šį sezoną kartu su "Barcelona" dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, o ši pergalė buvo jau aštuntoji iš eilės. "Šikšnosparniai" nuo lyderių atsilieka keturiais taškais, o nuo Madrido ekipų turi įgiję jau net šešių taškų pranašumą.

Kitą savaitgalį Ispanijoje lauks būtent "Valencia" - "Barcelona" dvikova. Valensijos ekipa žais namuose ir turės puikius šansus sumažinti atsilikimą iki minimumo.

Kitose rungtynėse "Malaga" po atkaklios kovos palaužė La Korunjos "Deportivo", "Levante" nukovė "Las Palmas", o "Villarreal" ir "Athletic" pasidalino po tašką.

"Espanyol" 0 - 2 "Valencia" (VIDEO)
67' [0 - 1] G. Kondogbia
83' [0 - 2] S. Mina

"Malaga" 3 - 2 "Deportivo"
15' [1 - 0] R. Rosales
23' [1 - 1] L. Perez
52' [1 - 2] F. Schar
63' [2 - 2] C. Castro
84' [3 - 2] B. Baston

"Las Palmas" 0 - 2 "Levante"
71' [0 - 1] C. Doukoure
78' [0 - 2] Jason

"Athletic" 1 - 1 "Villarreal"
28' [0 - 1] M. Trigueros
77' [1 - 1] A. Aduriz
20' M. Trigueros ("Villarreal") nerealizavo 11 m. baudinio