Netikėtą smūgį rungtynių pradžioje gavusi "Juventus" ekipa palaužė "Veroną"

Šeštadienį Italijoje sužaisti dar du "Serie A" ketvirtojo turo susitikimai.

Sunkią pergalę namuose iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė "Veroną".

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir 20-ąją minutę gavo galimybę mušti 11 metrų baudinį, tačiau Samuelis Di Carmine jo realizuoti nesugebėjo. Nepaisant to, vos po kelių akimirkų kamuolys vis tiek atsidūrė "Juventus" vartų tinkle, kuomet puikiu smūgiu pasižymėjo Miguelis Veloso.

"Juventus" rezultatą išlygino 31-ąją mačo minutę, kai tiksliu smūgiu iš tolimos distancijos pirmąjį įvartį savo įvartį Italijos čempionų gretose pelnė Aaronas Ramsey.

Pergalę Turino ekipai padovanojo ne kas kitas, o Cristiano Ronaldo, kuris 49-ąją minutę sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

"Verona" per pridėtą teisėjo laiką dar liko žaisti ir mažumoje - iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Marashas Kumbulla.

"Juventus" po keturių sužaistų turų turi 10 taškų ir bent jau kol kas pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. "Verona" su keturiais taškais žengia 12 pozicijoje.

"Juventus" 2:1 "Verona"
21' [0:1] M. Veloso
31' [1:1] A. Ramsey
49' [2:1] C. Ronaldo (11 metrų baudinys)
20' S. Di Carmine ("Verona") nerealizavo 11 metrų baudinio
90+4' M. Kumbulla ("Verona") pašalintas iš aikštės

"Udinese" 0:1 "Brescia"
57' [0:1] Romulo