Netikėtumas Prancūzijoje: PSG krito taurės ketvirtfinalyje

Prancūzijos lygos taurės ketvirtfinalio rungtynėse "Paris Saint-Germain" ekipa 1:2 pralaimėjo "Guingamp" vienuolikei.

Tituluotam Paryžiaus klubui nemalonumai prasidjėo antrojo kėlinio pradžioje, kai teisėjas paskyrė baudinį į ekipos vartus, tiesa, jo nerealizavo M. Thuramas.

Praėjus keletai minučių reabilitavusiai PSG pelnė Neymaras. Mačui artėjant prie pabaigos atrodė, kad PSG laimės ir žengs toliau, tačiau svečiai nebuvo linkę su tuo sutikti.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/rtet7/nxsqna" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

81-ąją minutę įvartį, kuris išlygino rezultatą, pelnė Y.A. N'Gbakoto, o teisėjui skyrus dar vieną baudinį šįkart jį realizavo tas pats M. Thuramas.

"Monaco" 2:1 "Rennes"
"Bordeaux" 1:0 "Le Havre"