NFA auklėtinių gėda: pralaimėjo skandalų nualintam "Koralui"

Lietuvos futbolo ateitimi turintis būti NFA (Nacionalinė futbolo akademija) jaunimas patyrė gėdą - uostamiestyje rezultatu 2:1 nusileido Klaipėdos "Koralui".

Skandalų nualintas "Koralas" šiais metais Pirmoje lygoje dar nebuvo iškovojęs nė vieno taško, o kad situacija atrodytų dar blogesnė, ši komanda rezultatu 0:12 buvo pralaimėjusi priešpaskutinėje vietoje esančiam "Kupiškiui".

NFA auklėtiniams rungtynės prasidėjo sėkmingai - 16-ąją minutę jie įsiveržė į priekį, tačiau "Koralo" gretose iniciatyvos ėmėsi Danielis Danu, kurio dublis per tris minutes paklupdė Lietuvos jaunimo rinktinės atstovus.

Be to, nuo 76-os minutės NFA komanda žaidė dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Arnas Paura.

NFA antroje šalies lygoje užima dešimtąją poziciją, o dauguma taškų buvo surinkti sezono pradžioje.

"Koralas" šioms rungtynėms buvo registravęs 13 žaidėjų. Skelbiama, kad klaipėdiečiai šiose rungtynėse pirmą kartą po trijų mėnesių petraukos rungtynių metu atliko keitimą.