Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

N.Kesminas: "Einu treniruoti Lietuvos rinktinės"


2018-12-06 23:24:24

Futbolo komentatorius Nerijus Kesminas socialinio tinklo paskyroje aprašė pastaruosius įvykius LFF ir trenerio Edgaro Jankausko atleidimą.

"Gerai, einu. Einu treniruoti Lietuvos futbolo rinktinės. Už keturias. Štukas, aišku. Būtų gerai į rankas, bet galime derėtis.

Lietuvos žiniasklaidoje nuvilnijus galvosūkių: „Kas sės į karštą kėdę?“ bangai, akys atsivėrė į kelis dalykus. Pirma – Futbolo federacija kankinosi, kas mėnesį mokėdama Edgarui Jankauskui net 6 štukas. Kai kurie terminai šiame tekste, beje, pasirinkti norint atitikti LFF dabartinių vadovų ir šventėse kipišuojančios futbolo bendruomenės standartus – jei jau einu treniruoti rinktinę, turiu būti savas, ar ne?

Antra – vienas iš tų, kurie įvardijami kaip pretendentai pakeisti atsistatydinusį E.Jankauską, Valdas Ivanauskas, tiesiai šviesiai pareiškė – LFF jis per brangus. Teko kalbėti su Valdu Dambrausku – jį klubo Rygoje prezidentas atgal į Lietuvą pasirengęs išleisti tik už tris liamus – esą lietuvių yra trys milijonai, tegul visi susimeta po eurą.

Kiti rimti pretendentai irgi turbūt ras priežasčių nedirbti: vieniems bus pinigų per mažai, kitiems – žaidėjų, tretiems kėdė per karšta ar galimybės įgyvendinti viziją pernelyg apribotos. Todėl rinktinę turėtų treniruoti... Aš.

Suprantama, galima samdyti kurį nors užgrūdintą ir patikrintą žmogų iš laidinių telefonų ir gazuoto vandens automatų epochos. Jie turbūt paims ir keturias, bet atsives būrį asistentų, su kuriais spardė kamuolį dar Algirdui Brazauskui prezidentaujant. Jiems reikės sumokėti dar keturias.

O aš ateičiau vienas. Jie ateitų su miglotais tikslais, kuriems nelemta tapti tikrove, o aš – su konkrečiu pažadu: prisiekiu, kuo tik norite, kad nesurinksiu mažiau taškų negu E.Jankauskas Tautų lygoje. Sutikite, apie viską pagalvota: ir sąnaudos optimizuotos, ir rinktinė sirgalių nenuvils.

Aišku, kad kas nors gali pasinaudoti šia idėja ir ją dempinguoti. Gal pasisiūlys dirbti už tris štukas per mėnesį. Gal už dvi. Už nakvynę viešbutyje su pusryčiais, pietumis ir vakariene per rinktinės išvykas. Už asmenukę su Arvydu Novikovu.

Bet... Ei, aš visa tai sugalvojau. Todėl rinktinę turėtų treniruoti... Aš. Už keturias."

Straipsnio įvertinimas: 55 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (1)

0 19 12-07 14:05
Na teisybę pasakius tai blogiau tikrai nebūtų (žaidimo prasme), o FIFA reitinge ristis į apačią vietos dar yra.. bet į tą patį reitingą reikėtų žiūrėti kiek kitaip ir suprasti jog ten yra vertinami ne mūsų vyrai žaidžiantis aikštelėje, bet visos LFF darbas.. nuo - iki .. Peace.
SakaloAkis
0 13 12-07 15:33
Jei išlaikant nuoseklumą ir stabilumą, tai puikus kandidatas Kaip jau bebūtų, bet tęstinumo tokio, koks yra dabar mum nereik. Reikia pertvarkos nuo pamatų. Manau blogiau nebūtų, jei imtumėm ir pradėtume kopijuoti nuo šioje srityje geresnių šalių, kurių finansiniai pajėgumai panašūs. Žodžiu, daug apkalbėta. Laukiam gelbėtojo su tvirtais kiaušais, kuris galės išjudinti sistemą.
Benderis
1 13 12-07 16:34
o i asistentus vaidoshiu - jei keistis tai is peties..
Bianco
 Bianco
0 4 12-07 17:00
As galeciau uz tris