Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

N.Kesminas: stebime įdomiausią Čempionų lygos turnyrą per daugelį metų


2019-03-13 17:24:09 Čempionų Lyga Juventus FC

Apie vykstančias intensyvias kovas UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose savo nuomone socialiniame tinkle pasidalino TV komentatorius Nerijus Kesminas.

"Kai prieš tris savaites Madrido „Atletico“ gynėjas Jose Gimenezas įmušė į Turino „Juventus“ vartus, ispanų komandos treneris Diego Simeone triumfuodamas atsisuko į tribūnas, sudėjo plaštakas žemiau juosmens, ties savo svorio centru, ir parodė gestą, matyt, reiškiantį, kad „Atletico“ turi... Kaip čia politkorektiškiau? Dvasios tvirtybės?

„Rojiblancos“ namie laimėjo 2:0 ir, įvertinus „Juventus“ žaidybinį bejėgiškumą tą vakarą, parodė, kad vienu sezono favoričių vadinta Turino komanda su savo nauja žvaigžde Cristiano Ronaldo Europos sezoną gali baigti gerokai anksčiau nei planavo. Bet žmonių išmintis sako: neperšokęs duobės, nerodyk, ką turi tarp kojų. Gerai, žinau, pažodžiui ten viskas kitaip pasakyta, bet esmė gi ta pati. Ar ne?

„Atletico“ futbolininkai per Velykas galės ridenti kiaušinius nebegalvodami apie Čempionų lygą – jiems neaktualu. „Juve“ laimėjo 3:0, žengė į ketvirtfinalį ir parodė, kad šiemet stebinti gali ne tik jauni ir įžūlūs, tokie, kaip Amsterdamo „Ajax“, bet ir į kampą įsprausti galingieji.

Nebūtinai turite manyti taip pat, bet panašu, kad stebime įdomiausią Čempionų lygos turnyrą per daugelį metų. Šiandien mėgausimės Miuncheno „Bayern“ ir „Liverpool“ rungtynėmis, apie kurias galima pasakyti tik tiek, kad futbolo estetika tikrai nenusivilsime, o rezultatas bus toks, koks bus – „nes dar niekada taip nebuvo, kad niekaip nebūtų“, – pasakytų vienas „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykių pasauliniame kare“ personažas.

Kaip bus Barselonoje? „Barca“ turėtų laimėti, bet jauni ir ambicingi katalonų klubo varžovai iš Liono „Olympique“ šį sezoną jau ne kartą įrodė, kad dvasios tvirtybės jie irgi gali turėti. Jei „Ajax“ laimėjo Madride, kodėl jie negalėtų to padaryti Barselonoje?" - rašė žurnalistas.

Straipsnio įvertinimas: 6 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (1)

5 25 03-13 17:28
kas belieka sakyti kai nieko neatspeji
7 1 03-13 21:10
Nu jo geriau komentuotų ir viskas.Visada palaiko tik Anglų futbolą,tipo Italai,Prancūzai,Vokiečiai ar Ispanai jo nuomone nemoka žaisti.O kai gauna Anglų klubas į kaulus, tai sėdi *** įgaubes.....
12 1 03-13 21:11
yra daug geresnių komentatorių
26 3 03-13 18:49
sitas grybas bando ir bando save isivaizduoti, kad daug zino apie futbola, baisus padaras.