Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Nuo futbolo nepabėgsi: Eurolygoje bronzą laimėję žalgiriečiai lažinosi dėl Čempionų lygos finalo


Šarūno Jasikevičiaus diriguojamam Kauno "Žalgiriui" pavyko nudžiuginti visą Lietuvą - žalgiriečiai stipriausiame Europos krepšinio turnyre užėmė trečiąją poziciją.

Savaitgalį "Žalgiris" dalyvavo Eurolygos stipriausių ketverte. Pusfinalis kauniečiams nesusiklostė sėkmingai - jie nusileido Stambulo "Fenerbahce", tačiau kovoje dėl bronzo jie patiesė Maskvos CSKA.

Po rungtynių krepšininkai kaip ir įprastai dalijosi interviu su žurnalistais. Netikėtai kalba pasisuko ir apie futbolą - lietuviai Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis atliko lažybas dėl UEFA Čempionų lygos finalo.

P. Jankūnas iš pradžių užsiminė, kad kartu su A. Milakniu palaiko Madrido "Real" klubą, tačiau snaiperis netrukus pertraukė "Žalgirio" kapitoną ir teigė, kad yra prieš šią komandą.

A. Milaknis pabrėžė, kad "Real" neturi jokių šansų, tačiau tuoj pat lažybas dėl nugalėtojo pasiūlė P. Jankūnas - jis sakė, kad "Real" vėl taps čempionais. Snaiperis sukirsti rankomis nesiryžo ir lyg sutiko, kad "Real" yra favoritas.

Priminsime, kad net ir krepšininkų susidomėjimą keliantis UEFA Čempionų lygos finalas įvyks jau artėjantį šeštadienį Kijeve.

P. Jankūno ir A. Milaknio pokalbį galite žiūrėti čia (nuo 03:35).

Straipsnio įvertinimas: 1 5

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
SaVage
11 23 05-21 11:42
Mldc Milaknis
ziedas
5 12 05-21 12:38
uz milakni
.
0 6 05-21 12:03
Klausimas is ko lazinos?
?
2 5 05-21 13:19
Nu jo:
mes 2 pagal stipruma pasaulio lygos bronzine\'\'parodija\'\', jus 10 pagal stipruma lygos Europoje bronzine parodija 2 metus is eiles...
Kas tie mes? Tipo tu ir tavo drageliai?
G
8 10 05-21 11:50
Jankis savas (y)