Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Nuostabiai žaidęs danų vartininkas padovanojo savo šaliai pergalę prieš Peru (VIDEO)


2018-06-16 18:18:39 Pasaulio čempionatas 2018 Danija Peru

Trečiosios pasaulio čempionato dienos trečiose rungtynėse – sudėtinga ir išvargta Danijos ekipos pergalė.

Danija tik minimaliu skirtumu 1:0 palaužė Peru ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus C grupėje.

Po pirmojo turo C grupėje pirmauja Prancūzija ir Danija, kurios surinko po tris taškus. Australija ir Peru lieka lentelės dugne.

Rungtynės kur kas geriau pradėjo Peru rinktinė. Vis dėlto susikūrusi kelias pavojingas progas iniciatyvą Pietų Amerikos atstovai perleido savo varžovams.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje kamuolį kontroliavo Danijos ekipa, tačiau ir ši didelio pavojaus varžovams nekėlė. Tačiau viskas galėjo pasikeisti per pridėtą teisėjo laiką, tačiau Christianas Cueva gerai per stipriai smūgiavo nuo 11 metrų žymos ir komandos į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui.

Na, o po pertraukos Danija išlaukė savojo šanso ir 59-ąją minutę Yussufas Poulsenas išvedė danus į priekį 1:0.

Jau po poros minučių rezultatą išlyginti galėjo Edisonas Floresas, tačiau jo smūgį atrėmė Kasperas Schmeichelas.

Peru ir toliau ginklų nesudėjo, o 79-ąją minutę Paolo Gurrero smūgiuodamas kulnu vos neišlygino rezultato. Vis dėlto jo smūgis praskriejo pro dešinį virpstą.

Dar vieną itin realų šansą Peru rinktinė turėjo 84-ąją minutę, kai po sumaišties Danijos baudos aikštelėje kamuolį stipriai smūgiavo Jeffersonas Farfanas. Vis dėlto čia dar kartą nuostabiai žaidė K. Schmeichelis, kuris žemą smūgį atrėmė koja.

Savo varžovus užbaigti galėjo ir Christianas Eriksenas, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką sugebėti nepasižymėjo. Pavojingą dano smūgį atrėmė Peru vartininkas.

Peru 0:1 Danija
59‘ [0-1] Y. Pulsen

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (49)

BC_Žalgiris
4 39 06-16 19:04
viespatie apsaugok.. ta pati mergiote komentuos su Kesminu
MettaworIdpeace
3 8 06-16 20:06
Cuevo padare mesį.
reshef200
2 7 06-16 20:05
ji po kiekvieno pavojingo epizodo aimanuoja
Milstas
2 6 06-16 21:21
Labai gaila Peru, tikrai nenusipelnė pralaimėjimo.
Vaidoshius
3 6 06-17 00:25
Blia, gaila Peru, atidavė turbūt viską ką galėjo, bet nesisekė juodai. Žiaurus dalykas tas profesionalus sportas. Bet dar kartą pasikartosiu kaip neįtikėtinai šio čempionato kokybę pagerino VAR`as, jau kiek būtų buvę kontraversiškų sprendimų, o dabar praktiškai absoliučiai viskas išsisprendė taip kaip turėjo būti. Dabar jau tapo aišku kodėl UEFAdrid šiukšlės priešinasi jam, pagalvokit kaip atrodytų Madref vagių "titulų" kolekcija per pastaruosius kelis metus, jeigu VAR`as jau būtų buvęs Absoliučiai tuščia, visi ČL "laimėti" tik po kišeninių teisėjų "klaidų", 2017 La Liga vapše vienas kraupesnių dalykų, kai sąlyginai lemiamas Barcos golas neskaitomas įlėkęs metrą į vartus. O Madref kišenėje sėdinti atmata federacijos prezidentas J. Tebas įjungęs debilą apsimeta, kad geriausia pasaulio lyga su geriausiais talentais neturi lėšų net linijos technologijai įsivesti Savaime suprantama čia taip pat Madref šiukšlės pasisako prieš VAR`o įvedimą, "nužudys žaidimo dvasią", kuri ypač "gyva", kai štampuoji tapinus iš nuošalių ir vargo nematai