Nuostabus Illarros šūvis nulėmė "Real Sociedad" pergalę Barselonoje (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 22-ojo turo rungtynės.

Barselonos "Espanyol" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolike. Baskai po ataklios kovos rezultatu 1-2 pranoko aikštės šeimininkus.

26-ąją minutę "Real Sociedad" ekipą į priekį išvedė Carlosas Vela, tačiau katalonai 35-ąją minutę išlygino rezultatą - tikslus buvo saugas Hernanas Perezas.

Vis dėlto baskai prarasti taškų Katalonijos sostinėje nusiteikę nebuvo - 61-ąją minutę svečiai pasiekė pergalingą įvartį. Nuostabų šūvį iš maždaug 25 metrų atliko Asieras Illarramendi, nepalikusį jokių vilčių Diego Lopezui.

"Real Sociedad" nutraukė "Espanyol" trijų pergalių iš eilės seriją ir bent laikinam pakilo į ketvirtąją vietą. "Espanyol" su 32 taškais rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

"Espanyol" 1 - 2 "Real Sociedad"
26' [0 - 1] C. Vela
35' [1 - 1] H. Perez
61' [1 - 2] A. Illarramendi

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/FLXC-_vjlhM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>