Nutraukta "Bayern" pergalių serija © Eurofootball.lt
Paskutinįjį rugsėjo savaitgalį Vokietijos futbolo čempionate buvo sužaisti septintojo turo susitikimai. Pirmąją nesėkmę po penkiolikos pergalių iš eilės (laimėtos 9 paskutinės 2004/05 metų sezono, bei 6 šio sezono varžybos) patyrė "Bayern" - čempionų titulą ginantis Miuncheno klubas suklupo Hamburge.

Šį sezoną labai ambicingai nusiteikę ir gerą žaidimą demonstruojantys "Hamburger" futbolininkai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę, po olando R. van der Vaarto įvarčio. "Bayern" stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau jiems nepavyko sukurti didesnio pavojaus prie "Hamburger" vartų. Sužaidus apie valandą krito antrasis įvartis į svečių vartus - po kontratakos O.Kahną nuginklavo buvęs "Bayern" jaunimo mokyklos žaidėjas P.Trochowskis. Varžybos baigėsi rezultatu 2-0, "Hamburger" iškovojo penktąją pergalę šiame sezone ir dabar nuo "Bayern" klubo atsilieka vos vienu tašku.

Penktąją pergalę šiame sezone iškovojo "Werder" klubas - Brėmeno ekipa 2-1 įveikė kolkas R.Vollerio treniruojamą "Bayer" klubą. "Werder" pirmieji išsiveržė į priekį, po to, kai antrojo kėlinio pradžioje įvartį įmušė M.Klose, tačiau svečiai iš Leverkuseno nepasidavė ir netrukus išlygino rezultatą. Vis dėlto 77-ąją minutę "Werder" puolėjas I.Klasničius pelnė antrąjį savo ekipos įvartį ir taip nulėmė varžybų baigtį. Po pergalės "Werder" ir toliau žengia trečioje lygos pozicijoje ir dviem taškais atsilieka nuo pirmaujančio "Bayern" klubo.

Ilgai lauktą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo "Schalke" futbolininkai namuose 2-0 įveikė "Hannover" ekipą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Lincolnas ir K.Kuranyi. Paskutinį kartą "Schalke" klubas savo stadione buvo laimėjęs maždaug prieš du mėnesius.

Svarbią pergalę iškovojo Bundesligos naujokė "Duisburg" ekipa namuose minimaliu rezultatu įveikusi "Nurnberg" futbolininkus. Vienintelį ir pergalingą įvartį "Duisburg" klubui pelnė M.Kurthas. Verta paminėti, jog tai buvo pirmoji "Duisburg" futbolininkų pergalė šiame sezone, po kurios jie iš paskutiniosios lygos pozicijos šoktelėjo į keturioliktąją.

Abu sekmadienį vykę susitikimai baigėsi vienodais rezultatais - sostinės "Hertha" svečiuose 1-0 palaužė lygos naujokus "Koln", tuo tarpu krizę išgyvenantis "Stuttgart" klubas namuose tokiu pačiu rezultatu sugebėjo įveikti "Kaiserslautern". Beje, tai buvo jau trečioji "Kaiserslautern" nesėkmė per pastarasias ketverias varžybas.

Visi 7 turo rezultatai

"Mainz" 1 - 1 "Borussia"
64` [1 - 0] Mohamed Zidan
90` [1 - 1] Christoph Metzelder

"Duisburg" 1 - 0 "Nurnberg"
28` [1 - 0] Markus Kurth

81` Marek Nikl ("Nurnberg") pašalintas iš aikštės

"Schalke" 2 - 0 "Hannover"
58` [1 - 0] Lincoln
66` [2 - 0] Kevin Kurany

"Hamburger" 2 - 0 "Bayern"
10` [1 - 0] Rafael van der Vaart
62` [2 - 0] Piotr Trochowski

"Wolfsburg" 1 - 0 "Eintracht"
35` [1 - 0] Diego Klimowicz

"Werder" 2 - 1 "Bayer"
47` [1 - 0] Miroslav Klose
54` [1 - 1] Simon Rolfes
77` [2 - 1] Ivan Klasnic

"Arminia" 0 - 2 "Gladbach"
32` [0 - 1] Peer Kluge
68` [0 - 2] Oliver Neuville

"Koln" 0 - 1 "Hertha"
52` [0 - 1] Alexander Madlung

"Stuttgart" 1 - 0 "Kaiserslautern"
10` [1 - 0] Jon Dahl Tomasson