Nyderlandai draugiškame mače nugalėjo Maroką, italai sudaužė San Mariną (VIDEO)

Šį vakarą sužaistos draugiškos rungtynės tarp Maroko bei Nyderlandų rinktinių.

Neseniai paskirtam olandų treneriui Fredui Grimui tai buvo tik antrasis mačas, tačiau šios dvikovos baigtis sėkmingesnė nei prieš italus, kuriems teko nusileisti rezultatu 2-1.

Nyderlandų futbolininkas čia į priekį po Memphio Depay'aus perdavimo jau 22-ąją minutę išvedė Quincy Promesas.

Pačios rungtynės, tiesa, buvo apylygės. Vis dėlto, pasižymėti antrojo kėlinio viduryje jose pavyko ir ne patį geriausią klubinį sezoną sužaidusiam Vincentui Janssenui.

Galutinį rezultatą sugadino tik raudoną kortelę užsidirbęs Mathijsas De Ligtas, po kurio pašalinimo baudos smūgį įmušė Mbarkas Boussoufa.

Kitose rungtynėse italai visiškai nesulaukė pasipriešinimo iš San Marino, kur pasismagino hat-tricką pelnęs Gianluca Lapadula.

Įvarčius šioje dvikovoje taip pat pelnė abu vidurio gynėjai Gian Marco Ferrari bei Mattia Caldara, o tiksliais smūgiais taip pat prisidėjo Andrea Petagna bei Matteo Politano.

Marokas 1 - 2 Nyderlandai
[0-1] 22' Quincy Promes
[0-2] 68' Vincent Janssen
70' Mathijs De Ligt (Nyderlandai) pašalintas iš aikštės
[1-2] 72' Mbark Boussoufa

Italija 8 - 0 San Marinas
[1-0] 10' Giancluca Lapadula
[2-0] 13' Gian Marco Ferrari
[3-0] 16' Andrea Petagna
[4-0] 19' Gianluca Lapadula
[5-0] 48' Mattia Caldara
[6-0] 49' Gianluca Lapadula