Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Nyderlandai vėl žvalgosi į L. van Gaalą


Louisas van Gaalas artimiausiu metu gali sugrįžti į Nyderlandų rinktinę. Tiesa, šįkart jo pareigos būtų kitokios ir jis dirbtų patarėju.

Buvęs "Manchester United" treneris "Oranje" vairą prieš tai perėmė po katastrofiško 2012-ųjų Europos čempionato ir jau po dvejų metų atvedė šalies nacionalinę ekipą iki trečiosios vietos pasaulio pirmenybėse.

Visgi, van Gaalui pasitraukus, naująjį strategą Guusą Hiddinką teko atleisti net nepasibaigus 2016 metų Europos čempionato atrankos ciklui, o ir šio įpėdinis Danny Blindas su savo postu atsisveikino vakar.

"Šioms pareigoms, į kurias dairomės, turime techninį direktorių, tačiau taip pat ieškosime daugelio kitų ekspertų", - užsiminus apie van Gaalą De Telegraaf atsakė Nyderlandų futbolo asociacijos atstovas Jeanas Paulas Decossaux. 

"Tikimės pasiekti susitarimą su nauju treneriu, bet tai nebus padaryta per savaitę. Laikotarpis iki rungtynių birželį atrodo logiškas."

"Šiame sąraše turėtų būti visokios pavardės - užsienietis strategas taip pat yra galimybė."

"Ronaldas Koemanas yra be abejo tinkamas, tačiau žinau, kad jis turi kontraktą su klubu."

"Rytoj olandiškas futbolas gali žengti žingsnį į priekį."

Nyderlandų rinktinė sužaidus penkerias rungtynes nuo antrąją vietą atrankos A grupėje užimančių švedų atsilieka trimis taškais, nuo pirmaujančių prancūzų - šešiais.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

Asirgitawe
1 11 03-27 11:57
Kodėl tik patarėju? Jis pats nenori imtis rimtesnių pareigų, ar olandai bando kažką gudresnio sugalvoti? Visi matėme, ką padarė su Olandijos rinktine pasaulio čempe, kai buvo vyr. treneriu.
DoDo
3 9 03-27 15:05
Visų pirma pati sudėtis yra silpna. Taip, ji talentinga ir taip toliau..bet dabar ar rytoj tai yra paprasta eilinės komandos sudėtis. Ir ši rinktinė tokia jau daug metų. Vieną kart per dešimt metų iššovė ir viskas. Malonu žiūrėti į tą įvairiaspalvę (visomis prasmėmis) komandą, jos žaidimą bei sirgalių įspūdingą palaikymą, bet jei numetus į šalį simpatijas ir antipatijas, tai pas Olandus toks kaip ir pereinamasis laikotarpis užsitęsė.. Arba gal kas pasakytų, Olandai stojo į savo vietą. Van Gaalas, kaip treneris - miręs reikalas. Atgyvena, kad ir kaip tai nemaloniai susiskaito. Bet va jo autoritetas ir patirtis rinktinės vadovų pareigose tinka kuo puikiausiai. Tai žmogus užsitarnavęs pagarbą, bet vien dėl to nereikia rizikuoti jį skiriant vyr treneriu ir ačiū federacijai už tai. P.S.: labai įdomus šiemet Edervise čempionatas. su intriga ir keliomis apylygėmis komandomis.