Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Nyderlanduose varžovus "maudantis" M. Odegaardas - vėl nekantriai laukiamas Madride (VIDEO)


2015 metų žiemą Madrido "Real" klubą sustiprinęs vienas talentingiausių planetos jaunųjų futbolininkų Martinas Odegaardas išskiestomis rankomis laukiamas sugrįžtant į Ispanijos sostinę.

Įspūdingą kontraktą Madrido "Real" klube gavęs M. Odegaardas per savo laiką "baltųjų" ekipoje praktiškai rungtyniavo tik antroje komandoje, o pagrindinėje pasireikšti gavo tik du kartus.

Vis dėlto "Real" praėjusią žiemą nusprendė priimti sprendimą, kuris, panašu, kad jau pasiteisino - 18-metį atakuojantį saugą išsiuntė į Nyderlandų aukščiausią divizioną, rungtyniauti "Heerenveen" klube.

Pusmetis šioje komandoje nebuvo pats sėkmingiausias jaunajam norvegui, tačiau šį sezoną talentingasis futbolininkas demonstruoja savo išskirtinius futbolo sugebėjimus ir jau dabar nekantriai yra laukiamas sugrįžtantis į Madridą.

Jo nuomos sutartis su "Heerenveen" baigsis kitą vasarą, o būtent kitą sezoną M. Odegaardas jau yra matomas ir pagrindinėje "Real" komandoje.

M. Odegaardo statistika Nyderlanduose nieko neišsiskirianti - per 12 rungtynių atlikti du rezultatyvūs perdavimai, tačiau norvego žaidimas nepalieka abejingų nei vieno.

Futbolininkas išsiskiria savo aukštu futbolo intelektu, o pats žaidimo stilius primena patį Lionelį Messi. Nyderlanduose yra kritikuojami kiti "Heerenveen" ekipos žaidėjai, kurie paprasčiausiai neišpildo norvego sukurtų progų.

M. Odegaardas savo žaidimu nepaliko abejingos ir savo šalies futbolo federacijos - krašto ir atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas vėl pakviestas į Norvegijos vyrų rinktinę.

Vakar M. Odegaardas Nyderlandų sirgalius nustebino šiuo neįtikėtinu reidu: 

M. Odegaardo žaidimo epizodai "Heerenveen" komandoje:

Išskirtinės M. Odegaardo rungtynės prieš Vokietijos U-21 rinktinę:

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

Extra
1 21 11-04 13:47
Pasas pas šitą vaikį tai kosmiškas. Tie visi įmetimai įkirtinėjantiems žaidėjams tai beveik Messio lygio. Wow
Extra
0 12 11-04 14:08
katalonas79:
Jeigu ir egzistuoja antras Messi, tai šis žaidėjas turbūt panašiausias į jį. Jau buvo aišku prieš pora metų, matosi, kad stebi Messi žaidimą, manau, kai išeis Ronaldo, is sugrįš į Realą, nes vienoj komandoj negali žaist CR su Messi.
Nu jame yra daug ir Ozilo, o Ozilas ir Kristės duetas irgi buvo kažkas ypatingo. Taip, kad...
katalonas79
5 11 11-04 14:02
Jeigu ir egzistuoja antras Messi, tai šis žaidėjas turbūt panašiausias į jį. Jau buvo aišku prieš pora metų, matosi, kad stebi Messi žaidimą, manau, kai išeis Ronaldo, is sugrįš į Realą, nes vienoj komandoj negali žaist CR su Messi.
Marčius33
0 0 11-04 16:23
O prieš kelis mėnesius mačiau straipsnį kad vienas blogiausių realo transferų tikėjau šitu bičiuku, lauksiu sugrįžtant į RM