Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. Dembele apie savo rolę "Barcoje": "Noriu būti kuo svarbesnis"


2019-02-18 16:07:42 Ousmane Dembélé La Liga FC Barcelona

Ousmane'as Dembele nebijo prisiimti atsakomybės "Barcelona" komandoje, su kuria taikosi į pačius aukščiausius tikslus.

21-erių metų futbolininkas puikiai pradėjo sezoną ir atvedė "Barcą" į ne vieną svarbią pergalę, tačiau pastaruoju metu vėl buvo susidūręs su sveikatos problemomis ir iš naujo turi grįžti į savo geriausią formą.

"Sezono pradžioje mušiau pergalingus įvarčius. Lapkritį turėjau periodą, kai sėdėjau ant suolo, tačiau tai normalu, nes sezonas yra ilgas ir sudėtingas", – pasakojo O. Dembele.

"Visgi aš niekada neprarandu tikėjimo savimi, visada bandau daryti tai, ką moku geriausiai ir būti svarbiu komandai, kai to reikia labiausiai.

Visada trokštu įmušti svarbiais momentais. Turiu būti šaltakraujiškai net ir tada, kai komanda žaidžia gerai", – tęsė prancūzas.

Kalbėdamas apie sezono tikslus, O. Dembele teigė: "Mes norime triumfuoti "La Liga" pirmenybėse ir UEFA Čempionų lygoje."

Antradienį "Barcos" Čempionų lygoje susirėmimas su "Lyon" ekipa, kurią puikiai iš savo karjeros pradžios prisimena O. Dembele.

"Tai komanda, kuri turi puikius žaidėjus. Laimėti jų stadione nėra lengva, tai šį sezoną jie jau parodė, kai nugalėjo "Man City" ir PSG klubus. Mes turėsime būti susikoncentravę, nes lengva tikrai nebus."

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (1)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

0 8 02-18 17:02
Įdomu ar čia tikrai jiems karaliaus taurė nebėra tarp prioritetų ir nesidraskys prieš realą, ar per klaidą nepaminėjo arba verčiant tekstą dingo trečias titulas, dėl kurio vis dar kovoja barca.
2 2 02-18 18:43
Kas stebi dabar lalyga šiuo metu,tai suprantama,kad jis dabar gerai atrodo..