Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. G. Solskjaeras džiaugėsi R. Lukaku pasirodymu prieš "Crystal Palace"


Romelu Lukaku pastaruoju metu susilaukė daug kritikos tiek iš futbolo ekspertų, tiek iš "Manchester United" fanų.

Vis tik belgas trečiadienį dviem įvarčiais prisidėjo prie komandos pergalės prieš "Crystal Palace" ir bent jau trumpam turėtų nutildyti savo kritikus.

Puolėjo pasirodymu džiaugėsi ir komandos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras, kurio teigimu, R. Lukaku puikiai pasinaudojo jam suteikta galimybe.

"Lukaku įmušė du gerus įvarčius, o taip pat sėkmingai padėjo komandos draugams.

Jis sunkiai dirba treniruotėse bei gerai žaidė. Lukaku keletą rungtynių turėjo žaisti krašte, kur atlikdavo daug gynybinių funkcijų, todėl džiaugiuosi, kad šiose rungtynėse jis žaidė puolėjo pozicijoje.

Visada smagu matyti žaidėjus, kurie pasinaudoja suteiktomis galimybėmis. Šiame klube privalai tai padaryti", - po rungtynių kalbėjo norvegas.

R. Lukaku šį sezoną sužaidė 35 rungtynes, per kurias pelnė 11 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (1)

1 13 02-28 12:38
Ble jis atsigaus jis nera blogas puolejas tik po WC jis gryzo kaip kalnas, paziurekit Ryzas man city visa sezona trauma’s ar pavesis, O koky sezona turejo afigiena. Tik Lukaku susiduria dar viena problema konkurencijoj Rasfordas, bet po bizki manau Ole zais su Lukaku , O kraste Rasfordas su Martial, Tai lieka tik keciupas be vietos, bet galima jy I vidury vietoj Matos ikist butu manau ydomu tada :-D
1 2 02-28 12:41
Nu jei Aliosha i viduri leistu tai jis ten visus nutaskytu keciupu aisktes viduri su savo atriezais jau matau ta vaizda Realiai tai super kad Lukaku imuse tuo ivarcius, jam to reikejo kad nuimtu itampa ir spaudima