Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. G. Solskjaeras po rungtynių Europos lygoje kritikavo turnyro kamuolį


"Manchester United" ketvirtadienį Belgijoje pradėjo kovą UEFA Europos lygos šešioliktfinalyje.

Pirmosiose rungtynėse Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Club Brugge" ir į "Old Traffordą" sugrįš su minimaliu pranašumu.

Po rungtynių "Man Utd" strategas nebuvo patenkintas savo komandos pasirodymu bei pažėrė kritikos turnyro kamuoliui.

"Tai buvo labai sunkios rungtynės prieš puikiai organizuotą komandą. Oro sąlygos taip pat nebuvo pačios geriausios.

Tai tikrai nebuvo geras mūsų pasirodymas. Mums pritrūko koncentracijos, tačiau prie prasto žaidimo prisidėjo ir blogos oro sąlygos bei netinkamas kamuolys. Galite paklausti bet kurio futbolininko, šis kamuolys tikrai neleidžia demonstruoti geriausio žaidimo.

Jis yra tiesiog kitoks, nei kiti kamuoliai. Galite patys jį išbandyti. Vis tik abiem komandoms sąlygos buvo vienodos", - po rungtynių kalbėjo O. G. Solskjaeras.

Straipsnio įvertinimas: 7 4

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (8)

 D.
13 28 02-21 12:50
Lietuviams ir neišmanėliams paaiškinsiu - Ole nekaltina, jog tik Man Utd ekipai trukdė kamuilys, o abiejoms ekipoms visos blogos sąlygos trukdė, tarp kurių oras su nerealiu lietumi bei kamuolys! Kol galiausiai pridėjo, abiejoms ekipoms vienodai lygiai blogos sąlygos buvo, paklauskit abiejų ekipų žaidėjų ir tą patvirtins. Kwli žaidėjai tą patį kalba virtino, tiek brugges, tiek Man Utd. Tad būkit ramūs ir neprigalvokit nesąmonių. Viskas teisingai.
 Boobie
8 21 02-21 12:44
Kas matė rungtynes, tas turi suprast. Rungtynėse pylė iš kibiro, kaip senai esu matęs futbolo rungtynėse. Lijo taip stipriai, kad net komentatoriai sunkiai girdėjos, kai lašai daužės į komentatorių būdelę. Tokiose sąlygose turi būt kokybiškos visos sąlygos, o kai kamuolys ore tarsi balionas skraido, ką aš žinau, Ole pasakė teisingai!!! O šiai brugge puiki komanda, svečiuose geras rezultatas, tas pats Madrid Real šiais metais čempionų lygoje su jais lygiosiomis sulošė. Laukiam atsakomųjų
Deividas Simonis
0 2 02-21 17:37
Kitą savaitę bus galima žaisti normaliai, Old Trafford viskas išsispręs ????
2 3 02-21 13:51
Kai du lavonai (Lingard ir Pereira) aikstelej, gali skustis kuo tik nori..
Napalys
3 4 02-21 11:58
Man šiek tiek geriau atrodė MU kai išleido Fernandes